intelence

Therapeutic Klass: retroviirusevastase ravimi

Kasutab Intelencega

Farmakoloogilise Klass: Non-pöördtranskriptaasi inhibiitor

Etraviriinil ei ravi või HIV-nakkuse ennetamiseks või AIDS, kuid see aitab hoida HIV viiruse paljunemist ja näib aeglustada hävitamine immuunsüsteemi. See võib aidata edasi lükata mõningaid probleeme AIDS-i või HIV-haigus. Etraviriinil ei lase teil levib HIV teistele inimestele. Inimesed, kes seda ravimit võtta, võib jätkuvalt on muid probleeme AIDS-i või HIV-haigus.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Etraviriini ei ole soovitatav lastele alla 6-aastastele lastele. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga etravirine eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud maks, neerud, või südameprobleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine patsientidel, kes kasutasid etravirine.

Enne Kasutades Intelencega

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Oluline on võtta seda ravimit koos teiste HIV ravimitega. Kindlasti võtab kõik arsti poolt tellitud, ja võtta neid õigel ajal. Kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pidage nõu oma arstiga.

See on parem võtta etravirine pärast sööki.

Tablett tuleb alla neelata tervelt koos vedelikuga nagu vesi. Ärge närige. Kui teie või teie laps ei saa neelata tablett tervelt, siis võib lahustada klaasis koos väikese koguse veega. Te võite lisada rohkem vett, apelsinimahla, piima või oleks lihtsam võtta. Ärge kasutage greibimahla või soe või gaseeritud joogid. Kindlasti juua või neelata kogu segu kohe. Siis täitke oma klaas veega, apelsini- või piima ja juua nii, et ükski ravim on jäänud klaasi ..

Jätkake etravirine täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teil või teie lapsel ennast paremini tunnete. Ärge summat muuta või lõpetada selle ravimi võtmist, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga ..

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jätaks ühtegi annuste ..

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Ärge kasutage seda ravimit, kui see on olnud rohkem kui 6 tundi, sest sa ei saanud oma viimast annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine Intelencega

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Alustamisel HIV ravimid, immuunsüsteemi võib saada tugevamaks. Kui teil on teatud infektsioonide, nagu kopsupõletik või tuberkuloos, teie või teie laps võib märgata uusi sümptomeid, kui keha püüab nende vastu võitlemiseks. Kui see juhtub, rääkige sellest oma arstile.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on rohkem kui üks järgmistest sümptomitest: kobrutamisega või lõdvenemine nahk, sügelus, liigese- või lihasvalu, lööve, punased nahakahjustused, kurguvalu või haavandid, haavandeid, või valged laigud suus või huultel.

See ravim võib põhjustada teil üle keha rasva. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel märkate muutusi oma keha kuju, nagu suurenenud rasva ülaselja ja kaela, või ümber rinna ja kõhu piirkonnas; või rasvkoe vähenemine jalgadel, kätel ja näol .

See ravim ei lase teil andes HIV teie partner seksi ajal. Veenduge, et mõista ja praktiseerida turvaseksi, isegi siis, kui teie partner on ka HIV. Ärge jagage nõelu kellelegi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Intelencega

Ärge kasutage mingeid muid ravimeid, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine. Selleks võib suurendada riski kõrvaltoimete etravirine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Intelencega kõrvaltoimed

Intelencega (etravirine)

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

HIV-nakkus Truvada’na Atripla’ga, Stribild, Vireadile, Norvir, Complera, Prezistaga, lamivudiin, Isentressis abakaviiri, tenofoviiri Kaletra raltegraviir Epivir’iga, ritonaviir, Epzicom, Sustivaga, efavirens, Viramune’i, Reyatazile, darunavir atasanaviirist, emtritsitabiini nevirapiinita, Ziagen