Intensiivse insuliinravi: tihe veresuhkru kontrolli

Mis on intensiivne insuliinravi?

Intensiivse insuliinravi võib aidata ennetada pikaajalist diabeedi tüsistused. Mõtle kasu – ja mõistavad võetud.

Mis kasu on intensiivse insuliinravi?

Kui teil on 1. tüüpi diabeet – ja mõnel juhul, kui teil on 2. tüüpi diabeedi – intensiivse insuliinravi võib olla võti pikaajaline tervist.

See agressiivne ravi ei ole lihtne, kuid kasu on reaalne. Uuri, kuidas intensiivne insuliinravi võib aidata sul saavutada soovitud veresuhkru kontrolli ja mis intensiivne insuliinravi vajab sind. Siis sina ja su tervishoiu meeskond saab otsustada, kas intensiivse insuliinravi on parim lähenemine teile.

Intensiivse insuliinravi on agressiivne ravi lähenemisviisi, mille eesmärk on kontrollida oma veresuhkru taset. Intensiivse insuliinravi on vaja tähelepanelikult jälgida veresuhkru taset ja korduvaid annuseid insuliini.

Õnneks on käimas uuringud uusi meetodeid veresuhkru jälgimise ja insuliini, mis võib lihtsustada ja vähendada intensiivne insuliinravi. Üks selline meetod on suletud insuliini jaotussüsteem, mis ühendab pidev veresuhkru jälgimise insuliinipumba sünnitust.

Kui soovid proovida intensiivne insuliinravi, saate töötada koos oma arstiga, et määrata erinevaid eesmärke. Ideaalis tähendab see

Intensiivne insuliinravi võib takistada või aeglustada pikaajalise diabeedi tüsistused.

Mitmed uuringud näitavad, et intensiivse insuliinravi ei

Ja seal on rohkem häid uudiseid. Intensiivse insuliinravi võib suurendada oma energia ja aitab teil end paremini üldiselt.