intuniv

Therapeutic Klass: Hüpertensioonivastased

Kasutab Intuniv

Farmakoloogilise klassi: alfa-2 adrenomimeetikum

Guanfacine töötab, kontrollides närviimpulsse mööda teatud närvirakkude rada. Selle tulemusena see lõõgastab veresooni nii, et veri läbib neid kergemini. See aitab alandada vererõhku.

Guanfacine pikendatud vabanemisega tabletid kasutatakse ka üksi või koos teiste ravimitega ravida hüperaktiivsus tähelepanu puudulikkusega (ADHD) lastel ja noorukitel. See toimib ADHD raviks suurendades tähelepanu ja väheneva rahutus lastel ja täiskasvanutel, kes üliaktiivse, ei saa keskenduda väga kaua, või on kergesti segane ja impulsiivne. Seda ravimit kasutatakse osana kogu ravi programm, mis hõlmab ka sotsiaal-, haridus- ja psühholoogilist ravi.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju guanfacine tablette lastel alla 12-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Intuniv

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga guanfacine pikendatud vabanemisega tabletid lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 6-aastastele lastele.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju guanfacine pikendatud vabanemisega tabletid, ja selle ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud eakatel inimestel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju guanfacine tabletid ei ole läbi viidud. Ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud siiani, kuigi algannust guanfacine tabletid on tavaliselt madalam eakatel patsientidel tõttu suurem risk teatud kõrvaltoimeid.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad guanfacine. See ei pruugi olla omased Intuniv. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Seda ravimit tuleb tulla patsiendi infolehte. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kui te kasutate seda ravimit kõrge vererõhu

Neelake pikendatud vabanemisega tablett tervelt koos vee, piima või muid vedelikke. Ärge purustage, murdke või närida.

Te ei tohi võtta laiendatud vabastavad tabletid koos suure rasvasisaldusega toiduga.

Ära söö greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit. Greip ja greibimahl võivad muuta selle suurust ravim, mis imendub organismis.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine guanfacine

Kui te vastamata võttes guanfacine laiendatud vabastavad tabletid 2 või enam päeva järjest, pidage nõu oma arstiga. Kui keha äkki läheb ilma selle ravimi mõne soovimatu mõju võib ilmneda. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Arst peab kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit on töökorras ja otsustada, kas teie või teie laps peaks jätkama seda.

Teie või teie laps on vaja ka vererõhku ja pulssi mõõta enne seda ravimit ja samal ajal teie või teie laps kasutate seda. Kui te märkate muutusi teie või teie lapse soovitatav vererõhu või südame löögisagedus, helistada arstile. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada teie või teie laps võtate enne ravi täielikult.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Intuniv

Veenduge, et teil on piisavalt guanfacine käsi kestab läbi nädalavahetustel, pühade ja puhkuse. Sa ei tohiks jääda ühtegi annustes. Soovi korral saab nõu oma arsti veel kirjutatud retsepti guanfacine läbi oma rahakoti või rahakott. Seejärel saab olla see täis, kui sa otsa, kui olete kodust eemal.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit.

Guanfacine lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool ajal teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Guanfacine võivad mõned inimesed tunda peapööritust, uimasust, nõrkust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik. Ka püsti aeglaselt, kui tõuseb püsti lamavast või istuvast asendist võib aidata.

Guanfacine võib põhjustada suukuivus, nina ja kurku. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutamise sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Kui suukuivus jätkub rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Intuniv kõrvaltoimed

Intuniv (guanfacine)

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib see ikkagi tekitada mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

ADHD Adderall, Vyvanse, metüülfenidaat, Ritalin, Strattera, Concerta Adderall XR, Focalin, amfetamiin / dextroamphetamine, Focalin XR, Atomoksetiiniga, Quillivant XR, dexmethylphenidate, lisdexamfetamine, Daytranat Metadate CD, Ritalin LA, Methylin Ritalin-SR, Metadate ER , Aptensio XR, QuilliChew ER, Methylin ER, klonidiini