INVANZ’iga

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab INVANZ’iga

Farmakoloogilise Klass: beetalaktaami

Keemiline Klass: Karbapeneemi rea

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud pediaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ertapeneemile imikutel ja lastel 3 kuud kuni 17 aastat vanad. Kasutage vanustel lastel kui 3 kuu vanuseid ei ole soovitatav.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ertapeneemile eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik või annuseid kohandada patsientidel ertapeneemile.

Enne Kasutades INVANZ’iga

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Jätkake selle ravimi jaoks täielik ravi ajal, isegi kui te ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara. Vahele annuste või mitte täites kogu ravikuuri võib väheneda kasulikkust seda ravimit. Samuti võib suurendada tõenäosust, et bakterid teil infektsiooni põhjustavad areneb vastupanu. Kui see juhtub, ertapeneemile ja teised ravimid, mida kasutatakse infektsioonide raviks ei tööta ka tulevikus. Ka see ravim töötab paremini, kui on pidev summa veres või uriinis. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, siis tuleb regulaarselt määrata.

Seda ravimit süstitakse lihasesse või läbi nõel veeni. Ertapeneemile võib mõnikord anda patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravimit valmistab ja süstida.

Ertapeneem ei tohi segada teiste ravimitega või sisaldavate lahustite dekstroos.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke avamata viaali seda ravimit toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada.

Säilitage ravim, mida on segatud toatemperatuuril ja kasutada seda 6 tunni jooksul. Võite salvestada see segu 24 tundi külmkapis ja kasutada seda 4 tunni jooksul pärast külmkapist väljavõtmist. Visake segatud ravim, mis ei ole kasutatud selle aja jooksul. Ärge külmutage.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

Õige kasutamine INVANZ’iga

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Mõnedel patsientidel võivad tekkida krambid või krampide selle ravimi võtmise ajal. Kui sul on juba esinenud krampe ja võtate Antikonvulsante (nt valproehappe, Depakene®), siis tuleb seda jätkata ka ei ole teisiti arst.

Mõnedel patsientidel, ertapeneemile võib põhjustada kõhulahtisust.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe arsti poole, kui teil on sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

See ravim on tavaliselt segatud lidokaiini (Xylocaine®). Ärge süstige seda ravimit lihasesse, kui teil on olnud allergiline reaktsioon lidokaiini.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal INVANZ’iga

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

INVANZ’iga kõrvaltoimed

INVANZ’iga (ertapeneemile)

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Neer Infektsioonid tsiprofloksatsiin, Augmentin, cephalexin, Levaquin, levofloksatsiinist

Intraabdominaalseks nakkus tsiprofloksatsiin, metronidasool, klindamütsiin Flagyl tseftriaksoonilahuseid

Nakkus profülaktika tsiprofloksatsiin, Bactrim, sulfametoksasool / trimetoprim, Bactrim DS, Septra

Kopsupõletik tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin