invokamet: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Invokamet?

Invokamet kasutatakse koos dieedi ja kehaliste harjutustega 2. tüüpi diabeedi ravis.

Invokamet ei ole 1. tüüpi diabeedi.

Te ei tohiks kasutada Invokamet kui teil on raske neeruhaigus, kui te saate dialüüsi, või kui teil on seisund ketoatsidoosi (võtke ühendust oma arstiga ravi insuliin). Invokamet ei ole 1. tüüpi diabeedi.

oluline info

Kui teil on vaja mingit tüüpi röntgen või kompuutertomograafia kasutades värvaine, mis süstitakse veeni, siis on vaja ajutiselt peatada, võttes Invokamet.

Invokamet võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse laktatsidoosi. Pöörduge arsti poole, kui teil on isegi kerged sümptomid, nagu: lihasvalu või nõrkus, tuimus või külmatunne kätel ja jalgadel, hingamisraskused, kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kiire või ebaühtlane pulss, peapööritus või väga nõrk või väsinud.

Te ei tohiks kasutada Invokamet kui te olete allergiline canagliflozin (Invokana) või metformiini (GLUCOPHAGE Actoplus Met, Avandametiga, Fortamet, Glucovance, Janumet’is Jentadueto, Kazano, Kombiglyze, Metaglip, PrandiMet, Riomet), või kui teil on

raske neeruhaigus (või kui te saate dialüüsi); või

Enne ravimi võtmist

kui teil on seisund ketoatsidoosi (võtke ühendust oma arstiga ravi insuliin).

Kui teil on vaja mingit tüüpi röntgen või kompuutertomograafia kasutades värvaine, mis süstitakse veeni, siis on vaja ajutiselt peatada, võttes Invokamet.

Mõned inimesed on metformiini arendada tõsine seisund, mida nimetatakse laktatsidoosi. See võib olla tõenäolisem, kui teil on maksa- või neeruhaigus, südamepuudulikkus, raske infektsioon, kui olete dehüdreeritud või kui te tarvitate suurtes kogustes alkoholi. Räägi oma arstiga teie risk.

Veendumaks Invokamet on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

madal vererõhk

neeruhaigus

maksahaigus

südamehaigused, südame paispuudulikkus

insuldi või südameinfarkti

elektrolüüt tasakaaluhäireid (nt kõrge kaaliumi tase veres)

kui te olete madala soolasisaldusega dieedil; või

Kui olete 80 või vanem ja neerusid ei ole kontrollitud.

Ei ole teada, kas Invokamet kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda kasutades Invokamet.

Ei ole teada, kas canagliflozin ja metformiini eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita selle ravimi kasutamise ajal.

Invokamet ei ole heaks kiidetud kasutamiseks igaüks on nooremad kui 18 aastat vana.

Arst võib teha neerufunktsiooni testid, enne kui hakkate Invokamet.

Invokamet võetakse tavaliselt 2 korda päevas koos toiduga. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Teie veresuhkrut tuleb sageli kontrollida, ja te peate teiste vereproove oma arsti kabinetti.

Arst võib teil võtta täiendavaid vitamiini B12 kui te võtate Invokamet. Võtke ainult vitamiin B12, mida arst on ette nähtud.

Kuidas ma peaksin Invokamet?

Helistage oma arstile, kui teil on pidev oksendamine või kõhulahtisus või kui te higistamine rohkem kui tavaliselt. Võid kergesti muutuda kunstlikult selle ravimi võtmise ajal, mis võivad viia raske madal vererõhk või tõsine elektrolüütide tasakaalu.

Madal veresuhkur (hüpoglükeemia) võib juhtuda, et igaüks, kes on diabeet. Sümptomiteks on peavalu, nälg, higistamine, kahvatu nahk, ärrituvus, uimasus, Värisemistunne või raske keskenduda. Hoidke alati käepärast suhkrut teiega, kui teil on madal vere suhkrusisaldust. Suhkur allikad on mahl, kõvad kommid, küpsised, rosinad, ja mitte-dieet sooda. Ole kindel oma pere ja lähedased sõbrad teavad, kuidas teid aidata hädaolukorras.

Kui teil on raske hüpoglükeemia ja ei saa süüa ega juua, kasutage glükagooni süsti. Teie arst saab ette glükagooni avarii süsti komplekt ja öelda, kuidas seda kasutada.

Samuti olge valvas kõrge veresuhkur (hüperglükeemia), nagu suurenenud janu, sagenenud urineerimine, nälg, suukuivus, puuviljane hinge lõhn, unisus, naha kuivus, nägemishäired ja kaalulangus.

Kontrollige oma veresuhkru taset hoolikalt pingeolu-, reisimine, haiguse, operatsiooni või kiirabiauto, jõulise kasutamise, või kui te tarbite alkoholi või toidukordi vahele. Need asjad võivad mõjutada teie glükoositase ning annuse vajadus võib ka muutuda. Ärge muutke Invokamet annust või annustamisskeemi ilma oma arstiga nõu.

Kui teil on vaja kiiresti (Lõpeta söömine) enne operatsiooni, öelge kirurgile, et te võtate Invokamet. Teil võib tekkida vajadus ravimi kasutamise lõpetamist lühikest aega.

Invokamet võib põhjustada positiivseid tulemusi teatud laboratoorsed uuringud glükoosi (suhkru) uriiniga. Rääkige arstile, kes ravib teid, et te kasutate canagliflozin.

Invokamet on vaid osa ravist programm, mis võib hõlmata ka toitumine, kehaline koormus, kehakaalu kontrolli veresuhkru testimine ja eriarstiabi. Järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt.

Hoida tablette oma originaalpakendis toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Ärge pange Invokamet tablettidest igapäevane pill kasti.

Tavaline annus täiskasvanutele diabeet tüüp 2

Algannus; -Kui Patsientidel Metformiini: Muuda canagliflozin-metformiini sisaldav canagliflozin 50 mg sarnase ööpäevane annus metformiini; -Kui Patsientide canagliflozin: Muuda canagliflozin-metformiin, mis sisaldab 500 mg metformiini sarnase ööpäevane annus canagliflozin; -Kui Patsientidel, kes juba Invokamet: Lülita canagliflozin-metformiini sisaldavad sama kogu päevane annus iga koostisosa; Maksimaalne annus; -suurim Soovitatav päevane annus metformiini (patsientidel EGFR 60 ml / min / 1,73 m2 või suurem): 2000 mg; -suurim Soovitatav päevane annus canagliflozin (patsientidel EGFR 60 ml / min / 1,73 m2 või suurem): 300 mg; Kommentaarid; Kasutuspiirangute kohta: Drug ei tohi kasutada 1. tüüpi suhkurtõve või diabeetilise ketoatsidoosi; Kasutamine: dieedi ja füüsilise koormusega parema glükeemilise kontrolli täiskasvanutel 2. tüüpi suhkurtõbi, kes ei allu piisavalt sisaldava raviskeemi metformiini või canagliflozin, või patsientidel, kes juba saavad nii canagliflozin ja metformiini

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub (kindlasti võtke ravimit koos toiduga). Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Invokamet doseerimisinfo

Üledoos metformiin võivad põhjustada laktatsidoosi. Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist sümptomitest laktatsidoosi: nõrkus, suurendades unisus, südame löögisageduse aeglustumine, külmatunne, lihasvalu, hingeldus, kõhuvalu, peapööritus ja minestamine.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Vältige alkoholi joomist. See alandab veresuhkru ja võib suurendada laktatsidoosi riski võtmise ajal Invokamet.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Invokamet: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Invokamet?

Varajane laktatsidoosi sümptomitest võib aina hullemaks ja see seisund võib lõppeda surmaga. Pöörduge arsti poole, kui teil on isegi kerged sümptomid: lihasvalu või nõrkus, tuimus või külmatunne kätel ja jalgadel, hingamisraskused, kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kiire või ebaühtlane pulss, peapööritus või väga nõrk või väsinud .

Helistage oma arstile, kui teil on

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

Invokamet kõrvaltoimeid

kõrge kaaliumi – aeglane südame löögisagedus, nõrk pulss, lihasnõrkus, värin

ketoatsidoos (liiga palju hapet veres) – iiveldus, oksendamine, kõhuvalu, segadus, ebatavaline unisus, või hingamisraskused

märke neeruhaigust – vähe või üldse mitte urineerimisel; valulik või raskendatud urineerimine; paistetus jalad või pahkluude; väsimus või hingeldus

märke põie nakatumine – valu või põletustunne urineerimisel, uriin, mis näeb välja hägune, valu vaagna või tagasi; või

märke suguelundite nakkust (peenis või vagiina) – valu, põletustunne, sügelus, lööve, punetus, lõhna või heakskiidu.

Vanemad inimesed võivad tõenäolisemalt on probleeme neerudega selle ravimi võtmise ajal.

Sul võib olla tõenäolisem on luumurrud (isegi pärast vaid vähest mõju trauma) võtmise ajal ravim, mis sisaldab canagliflozin. Arutage arstiga, kuidas vältida luumurdude riski.

Ühine Invokamet kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

urineerimisel rohkem kui tavaliselt

põie nakatumine või suguelundite nakkust

peavalu, nõrkus

gaasi, kõhuvalu, seedehäired

iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus; või

kõhukinnisus.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Invokamet, eriti

digoksiin (digitaaliseravi, Lanoxin)

diureetikum ehk “vett pill”

insuliini või teiste suukaudsete diabeet ravimeid

rifampiini

ritonaviir; või

Millised teised ravimid mõjutavad Invokamet?

krambid meditsiin – fenobarbitaal, fenütoiin.

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda canagliflozin ja metformiini, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

Invokamet (canagliflozin / metformiin)

1.04.2016-04-19, 10:54:03.

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga, Lantus, gliburiidi, pioglitasoon, Invokana, Tradjenta, GLUCOPHAGE Janumet’is Actos, Levemiri Novolog, Humalog, amarüül, Farxiga, ONGLYZAga, Welchol, GLUCOTROL, Trulicity sitagliptiin Bydureon