invokana: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Invokana?

Invokana kasutatakse koos dieedi ja kehaliste harjutustega 2. tüüpi diabeedi ravis.

Invokana ei ole 1. tüüpi diabeedi.

Te ei tohiks kasutada Invokana kui teil on raske neeruhaigus, kui te saate dialüüsi, või kui teil on seisund ketoatsidoosi (võtke ühendust oma arstiga ravi insuliin). Invokana ei ole 1. tüüpi diabeedi.

oluline info

Te ei tohiks kasutada Invokana kui te olete allergiline canagliflozin, või kui teil on

neeruhaigus (või kui te saate dialüüsi); või

kui teil on seisund ketoatsidoosi (võtke ühendust oma arstiga ravi insuliin).

Veendumaks Invokana on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

Enne ravimi võtmist

neeruhaigus

maksahaigus

madal vererõhk

elektrolüüt tasakaaluhäireid (nt kõrge kaaliumi tase veres)

kõrge kolesteroolitase

kui te olete madala soolasisaldusega dieedil; või

kui te kasutate insuliini või teiste suukaudsete diabeet ravimeid.

Ei ole teada, kas Invokana kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Ei ole teada, kas canagliflozin eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita selle ravimi kasutamise ajal.

Kõrvaltoimed võivad olla tõenäolisem vanematel inimestel.

Ära anna Invokana kellelegi alla 18-aastastel ilma arsti poole.

Invokana võetakse tavaliselt üks kord päevas. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Invokana töötab kõige paremini, kui te võtate seda enne esimest söögikorda.

Teie veresuhkrut tuleb sageli kontrollida, ja te peate teiste vereproove oma arsti kabinetti.

Teil võib olla väga madal vererõhk Selle ravimi võtmise ajal. Helistage oma arstile, kui olete haige oksendamine või kõhulahtisus või kui te higistamine rohkem kui tavaliselt. Joo palju vedelikku kui te võtate Invokana.

Madal veresuhkur (hüpoglükeemia) võib juhtuda, et igaüks, kes on diabeet. Sümptomiteks on peavalu, nälg, higistamine, kahvatu nahk, ärrituvus, uimasus, Värisemistunne või raske keskenduda. Hoidke alati käepärast suhkrut teiega, kui teil on madal vere suhkrusisaldust. Suhkur allikad on mahl, kõvad kommid, küpsised, rosinad, ja mitte-dieet sooda. Ole kindel oma pere ja lähedased sõbrad teavad, kuidas teid aidata hädaolukorras.

Kui teil on raske hüpoglükeemia ja ei saa süüa ega juua, kasutage glükagooni süsti. Teie arst saab ette glükagooni avarii süsti komplekt ja öelda, kuidas seda kasutada.

Samuti olge valvas kõrge veresuhkur (hüperglükeemia), nagu suurenenud janu, sagenenud urineerimine, nälg, suukuivus, puuviljane hinge lõhn, unisus, naha kuivus, nägemishäired ja kaalulangus.

Kontrollige oma veresuhkru taset hoolikalt pingeolu-, reisimine, haiguse, operatsiooni või kiirabiauto, jõulise kasutamise, või kui te tarbite alkoholi või toidukordi vahele. Need asjad võivad mõjutada teie glükoositase ning annuse vajadus võib ka muutuda. Ärge muutke ravimi annust või ajakava ilma arstiga nõu.

Kuidas ma peaksin Invokana?

See ravim võib põhjustada positiivseid tulemusi teatud laboratoorsed uuringud glükoosi (suhkru) uriiniga. Rääkige arstile, kes ravib teid, et te kasutate Invokana.

Invokana on vaid osa ravist programm, mis võib hõlmata ka toitumine, kehaline koormus, kehakaalu kontrolli veresuhkru testimine ja eriarstiabi. Järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Tavaline annus täiskasvanutele diabeet tüüp 2

Algannus: 100 mg suukaudselt üks kord päevas; Maksimaalne annus: Võib suurendada kuni 300 mg suu kaudu üks kord päevas patsientidele EGFR 60 ml / min / 1,73m2 või suurem, taluvad ravi 100 mg ja nõuavad täiendavaid glükeemilise kontrolli; Kommentaarid; -Ärge Algatada patsientidel EGFR alla 45 ml / min / 1,73m2 nagu see ravim ei ole tõhus .; -kui Kasutada kombinatsioonis insuliini või insuliini sekretsiooni väiksema annuse insuliini või insuliini sekretsiooni tuleks kaaluda vähendada hüpoglükeemia riski .; Kasuta: Kuna dieedi ja füüsilise koormusega parema glükeemilise kontrolli saavutamiseks patsientidel 2. tüüpi diabeet.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Vältige liiga kiire istuvast või lamavast asendist, või võite tunda pearinglust. Tõuse aeglaselt ja ennast tasakaalustada, et vältida kukkumist.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Invokana: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

valu või põletustunne urineerimisel

Invokana doseerimisinfo

märke suguelundite nakkust (peenis või vagiina), nagu valu, põletustunne, punetus, paistetus, lõhn, või heakskiidu

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

kõrge kaaliumi – iiveldus, aeglane või ebatavaline südame löögisagedus, nõrkus, isutus, liikumine

ketoatsidoos (liiga palju hapet veres) – iiveldus, oksendamine, kõhuvalu, segadus, ebatavaline unisus, või hingamisraskused

Mis juhtub üleannustamise korral?

neeruprobleemid – vähe või üldse mitte urineerimisel; paistetus jalad või pahkluude; väsimus või hingeldus; või

dehüdratsioon sümptomid – tunne väga janu või kuum, ei suuda urineerida, tugevat higistamist või kuuma ja kuiva nahka.

Sul võib olla tõenäolisem on luumurrud (isegi pärast vaid vähest mõju trauma) võtmise ajal Invokana. Arutage arstiga, kuidas vältida luumurdude riski.

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Invokana?

Ühine Invokana kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

suguelundite nakkused; või

urineerimisel rohkem kui tavaliselt.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Rääkige oma arstile kõigist oma praeguse ravimid ja kõik te alustate või lõpetate, eriti

digoksiini digitaalisele

rifampiini

ritonaviir

diureetikum ehk “vett pill”

südame või vererõhuga meditsiin; või

krampide ravi – fenobarbitaal, fenütoiin.

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda canagliflozin, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

2.03. Läbi 2015/11/02, 03:22:30

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga, Lantus, gliburiidi, pioglitasoon, Tradjenta, GLUCOPHAGE Janumet’is Actos, Levemiri Novolog, Humalog, amarüül, Farxiga, ONGLYZAga, Welchol, GLUCOTROL, Trulicity sitagliptiin , Bydureon, Jardiance

Invokana kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Invokana?

Invokana (canagliflozin)