ipratropium ja albuterooliga sissehingamine, allaneelamine / pihustamisaega

Kasutab ipratropium ja albuterooliga

Therapeutic Klass: Bronhilõõgastid

Farmakoloogilise Klass: Ipratroopiumbro-

Ipratroopiumbro- ja albuterooliga kuuluvad perekonda tuntud ravimite bronhilõõgastiteks. Bronhilõõgastid on ravimid, mida sisse hingata läbi suu avada bronhide (õhukanalid) kopsudes.

ipratropium ja albuterooliga on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest ipratropium ja albuterooliga järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ipratropium ja albuterooliga või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ipratropium ja albuterooliga kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades ipratropium ja albuterooliga

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Combivent® Respimat® spray eakatel.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju Combivent® eakatel patsientidel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate ipratropium ja albuterooliga, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades ipratropium ja albuterooliga ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades ipratropium ja albuterooliga mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise ipratropium ja albuterooliga. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

ipratropium ja albuterooliga tavaliselt kaasas patsiendi suunas või juhiseid. Loe neid hoolikalt enne ravimi kasutamist. Kui te ei saa aru suunas või te ei ole kindel, kuidas inhalaatorit kasutada või pihustit, pidage nõu oma arsti, et näidata teile, kuidas seda kasutada.

Kasutage ipratropium ja albuterooliga ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ärge lõpetage ipratropium ja albuterooliga ilma oma arsti. Selleks võib põhjustada kopsukahjustusi seisund halveneda.

Kui kasutate sissehingamisel lahendus, veendumaks, et kasutada pihustiga, mis on ühendatud õhukompressor hea õhuvoolu. Kasutage või suuosa ravimit sisse hingata.

Hoia spray eemale oma silmad. ipratropium ja albuterooliga võib põhjustada silmade valu või ebamugavustunne, ärritus, nägemishäired või ilmuvad halod või paaritu värve, kui te vaatate asju. Kui see ei puutuks kokku silmadega, pidage nõu oma arsti kohe.

Kui soovid kasutada Combivent® inhalaator

Kui soovid kasutada Combivent® Respimat® spray

Kasutage ainult marki ipratropium ja albuterooliga arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Annus ipratropium ja albuterooliga on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste ipratropium ja albuterooliga. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse ipratropium ja albuterooliga, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke ipratropium ja albuterooliga autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Õige kasutamine ipratropium ja albuterooliga

Hoidke ravimit fooliumtaskust kuni olete valmis seda kasutama. Säilitada toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme hoolikalt, kui te kasutate ipratropium ja albuterooliga et näha, kas see töötab korralikult ja aidata vähendada soovimatuid tagajärgi.

ipratropium ja albuterooliga võib põhjustada paradoksaalne bronhospasm, mis tähendab, et teie hingamine või hingeldus süveneb. Paradoksaalne bronhospasm võib olla eluohtlik. Loobuge ipratropium ja albuterooliga ja kontrollida oma arstile, kui teil on köha, hingamisraskused, hingeldus või vilistav pärast kasutades ipratropium ja albuterooliga.

Pöörduge arsti poole, kui hingamisraskused jätkab pärast kasutamist annuses ipratropium ja albuterooliga või kui teie seisund halveneb.

ipratropium ja albuterooliga võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate ipratropium ja albuterooliga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ipratropium ja albuterooliga

Rääkige oma arstile, kui te tunnete valu rinnus, märkate muutusi oma vererõhku (nagu pearinglus või nägemishäired), või tekkida südamepekslemine kiiremini või aeglasemalt.

Võtke kõik oma KOK ravimeid nagu arst käskis. Kui te kasutate mistahes kortikosteroidi annust, et kontrollida oma hingamist, hoida seda kasutada nagu tellitud arst. See hõlmab kortikosteroidravimid, et võetakse suu kaudu või sisse hingatud (nagu prednisoloon, Azmacort® või Flovent®). Kui mõni teie KOK ravimid ei toimi nii hästi kui tavaliselt, helistada arstile. Ärge muutke ravimi annuseid või lõpetada kasutades oma ravimit eelnevalt oma arstiga.

ipratropium ja albuterooliga võib põhjustada pearinglust, nägemishäired või vaeva näinud selgelt. Veenduge, et teate kuidas reageerite ipratropium ja albuterooliga enne autojuhtimist, masinate või teha muud tööd, mis teil vaja olla tähelepanelik, hästi koordineeritud, või nägema hästi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

ipratropium ja albuterooliga kõrvaltoimed

albuterooliga / ipratropium

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

KOK, hooldus Spiriva, SYMBICORTiga, albuterooliga, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA, ipratropium, Xopenex, Proventil, Breo Ellipta, Atroventi, Combivent, Ventolin HFA, DuoNeb, tiotroopium, Anoro Ellipta, Proventil HFA, Daliresp, Brovana, albuterooliga / ipratropium salmeterooli, Combivent Respimat, Advair HFA, budesoniidi / formoterool, glükopürrolaat