iressat suulise

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Kasutab Iressaga

Farmakoloogiline Klass: türosiinkinaasi inhibiitor

Gefitimib’i kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antineoplastikumide (vähiravimite). See toimib sekkudes vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Gefitiniibi- lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga gefitiniibi- eakatel.

Enne Kasutades Iressaga

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ravimid, mida kasutatakse vähi raviks on väga tugev ja võib olla palju kõrvaltoimeid. Enne selle ravimi kasutamist veenduge, et mõistate kõik riskid ja kasu. On oluline, et teil teha tihedat koostööd oma arstiga ravi ajal.

See ravim peaks tulema koos patsiendi infolehte. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Kui teil on probleeme neelamisega tabletid

Kui te võtate maoravim kõrvetiste või haavandid (nagu tsimetidiin, famotidiin, ranitidiin, Pepcid®, Tagamet®, Zantac®), võtab kõrvetiste ravim vähemalt 6 tundi enne või 6 tundi pärast ravimi võtmist.

Kui te võtate maoravim (nagu dexlansoprazole, lansoprasool, omeprasool, pantoprasooli Aciphex®, Dexilant®, Nexium®, Prevacid®, Prilosec®), neid ravimeid vähemalt 12 tundi enne või 12 tundi pärast ravimi võtmist. See on parim, et vältida nende ravimite kui arst ei ole teisiti.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Ärge kasutage seda ravimit, kui see on olnud rohkem kui 12 tundi, sest sa ei saanud oma viimast annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine Iressaga

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Sa peaksid jätkuvalt kasutada rasestumisvastaseid vähemalt 14 päeva pärast viimast annust. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne selle ravimi kasutamist. Mõned naised kasutavad seda ravimit on muutunud viljatuks (võimeline saama lapsi).

Helistage oma arstile kohe, kui teil on seletamatu õhupuudus, köha ja palavik, mis tuleb ootamatult. Need võivad olla sümptomid tõsine kopsu tingimus.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tume uriin või hele väljaheide, kollane nahk või silmad, iiveldus või oksendamine, või ülakõhus valu. Need võivad olla sümptomid maksahaigus.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on verine või must, tõrva meenutav väljaheide, tugev kõhuvalu või oksendamine vere või materjali, mis näeb välja nagu kohvipaksu. Need võivad olla sümptomid tõsine mao- või seedetrakti probleemi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Iressaga

On oluline, et te räägite oma arstile kohe, kui teil on raske või jätkata kõhulahtisus, mis kestab kuni 14 päeva.

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine või nägemisteravuse muutus, silmavalu, või silmade ärritust ajal või pärast ravi. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Iressaga kõrvaltoimed

Iressaga (gefitiniibi-)

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Non-kopsuvähiga Avastin, metotreksaat paklitakseeli, tsisplatiin, Opdivo paklitakseel, Tarceva, Abraxanes nivolumab bevatsizumab gemtsitabiini, Taxotere, dotsetakseel, Gemzar’it, Alimtaga erlotiniib Keytruda, pembrolizumab, Tagrisso, crizotinib, Cyramza, pemetreksed, Trexall, ramucirumab, Navelbine’le