Ismo

Therapeutic Klass: stenokardiaravimitega

Kasutab Ismo

Keemiline Klass: nitraadid

Isosorbiidmononitraadi kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse nitraatideks. See toimib lõõgastab veresooni ning suurendades verevarustus ja hapniku südamesse samal ajal vähendada töökoormust. Kui kasutada regulaarselt pika aja jooksul, see aitab vältida stenokardiahoogusid tekkimist.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju isosorbiidmononitraadil lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga isosorbiidmononitraadil eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on väga madal vererõhk ja vanusega seotud maks, neerud, või südameprobleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide isosorbiidmononitraadil.

Enne Kasutades Ismo

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad isosorbiidmononitraadil. See ei pruugi olla omased Ismo. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See nitraati kasutatakse, et vähendada stenokardiahoogusid üle pika aja. See ei vabasta rünnak, mis on juba alanud, sest see töötab liiga aeglaselt. Laiendatud vabanemisega vormis järk-järgult vabastab ravimit pakkuda oma mõju 8 kuni 10 tundi. Pöörduge arsti poole, kui teil on vaja ka kiiresti toimivat ravimit leevendada valu stenokardia teke.

Sa peaksid seda ravimit võtta esimese asjana hommikul ja järgivad sama ajakava iga päev. See ravim toimib kõige paremini siis, kui sul on “ravim-free” aega iga päev, kui sa ei võta seda. Arst planeerige oma annuseks päevas võimaldada huumeettomassa aega. Jälgi ajakava doseerimise ettevaatlikult, et ravim toimib korralikult.

Neelake pikendatud vabanemisega tablett tervelt koos poole klaasi veega. Ära lahku, purustada ega närida.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui Te võtate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Õige kasutamine isosorbiidmononitraadil

Ärge võtke riociguat (Adempas®), sildenafiil (Viagra®), tadalafiil (Cialis®) või vardenafiili (Levitra®), kui te kasutate seda ravimit. Kasutades neid ravimeid koos võivad alandada vererõhku ja põhjustada nägemise hägustumine, pearinglus, peapööritus või minestamine. Kui te võtate neid ravimeid ja tunnete stenokardia teke, siis peab haiglasse minema kohe.

See ravim võib põhjustada peavalu. Need peavalud on märk sellest, et ravim töötab. Ärge lõpetage ravimi või muuta aega sa seda kasutada, et vältida peavalu. Kui teil on tugev valu, rääkige oma arstiga.

Peapööritus, peapööritus või minestushood võib tekkida, eriti kui sa kiiresti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata.

Peapööritus, peapööritus või minestamine on ka tõenäolisem, kui te tarbite alkoholi, seisma pikaks ajaks, kasutamise, või kui ilm on soe. Kuigi te kasutate seda ravimit, ole ettevaatlik, et piirata alkoholi kogus juua. Samuti kasutavad rohkem hoolt treeningu ajal või kuuma ilmaga või kui tuleb seista pikka aega.

Ärge lõpetage selle ravimi kasutamist, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu päeva enne, kui olete meditsiinilisi analüüse.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ismo

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Ismo kõrvaltoimed

Ismo (isosorbiidmononitraadil)

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Stenokardia aspiriin, amlodipiini, metoprolool, atenolooli, karvedilooli, Norvasc, Coreg, propranolool

Südamepuudulikkus lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, furosemiid, karvedilooli Lasix, varfariini, digoksiini

Stenokardia profülaktika aspiriin, metoprolool, atenolooli, diltiaseem, nitroglütseriini, Toprol-XL, nifedipiini, Nitrostat