isocarboxazid (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Isocarboxazid kasutatakse depressiooni raviks. See kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse monoaminooksüdaasi (MAO) inhibiitorid. Ravim blokeerib tegevuse keemiline aine, mida tuntakse (MAO) närvisüsteemis.

Kuigi selle ravimi kohta on väga tõhus teatud patsientidel, samuti võib see põhjustada mõningaid soovimatuid reaktsioone, kui võtta vales suunas. On väga oluline, et vältida teatud toiduainete, jookide ja ravimite kasutamise ajal isocarboxazid. Arst võib esitada loetelu meeldetuletuseks, milliseid tooteid, mida tuleks vältida.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

tablett

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju isocarboxazid lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Allergia

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju isocarboxazid eakatel patsientidel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide isocarboxazid.

pediaatriline

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Doseerimine

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid selle ravimi muuta mõningaid muid ravimeid te võtate või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

vahelejäänud annus

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

ladustamine

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused võimaldavad muutusi teie annust ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Sul on ka vaja, et teie vererõhku mõõta enne seda ravimit ja kui te kasutate seda. Kui te märkate muutusi oma normaalne vererõhk, helistada arstile. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Kui võtta koos teatud toiduainete, jookide või muid ravimeid, isocarboxazid võib põhjustada väga ohtlikke reaktsioone, nagu äkiline kõrge vererõhk (nimetatakse ka hüpertensiivne kriis). Et vältida selliseid reaktsioone, järgige neid reegleid ettevaatlik

Isocarboxazid võivad mõned inimesed olla ärritunud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui teie või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Helista oma arstile või haigla traumapunkti kohe, kui teil on tugev peavalu, kange või valus kael, valud rinnus, kiire pulss, higistamine, peapööritus või iiveldus ja oksendamine, kui te kasutate seda ravimit. Need võivad olla sümptomid tõsine kõrvaltoime nimetatakse Hüpertensiivne kriis.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel pearinglust või uimasust kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; ravimid haigushoogude või barbituraadid lihaslõõgastid või anesteetikumid, kaasa arvatud mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa äkitselt lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata. Kui püsti pikali, istuda serva voodi jalad rippuvad 1 või 2 minutit, seejärel püsti aeglaselt. Kui probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult.

Enne võttes mingit operatsiooni, hambaravi või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit või on seda kasutanud jooksul viimase 10 päeva jooksul. Võttes isocarboxazid koos ravimitega, mida kasutatakse operatsiooni ajal, hambaravi, või erakorralise ravi võib suurendada riski tõsiseid kõrvaltoimeid.

Arst võib teie kaasas isikut tõendav dokument, mille kohaselt te kasutate seda ravimit.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mingeid Maksaprobleemid, nagu tume uriin või hele väljaheide, iiveldus, oksendamine, isutus, valu ülakõhus, või kollaseks naha või silmavalgete .

See ravim võib mõjutada veresuhkru taset. Kui teil on diabeet, olema eriti ettevaatlik testimine veresuhkru või uriinis. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, siis tuleb jätkuvalt ettevaatlikud vähemalt 2 nädalat oma toitu, jooke ja teisi ravimeid, sest need esemed võivad jätkata reageerida isocarboxazid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.