isosorbiiddinitraa ja hüdralasiin (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Isosorbiiddinitraa ja hüdralasiin kombinatsiooni kasutatakse südamepuudulikkuse raviks mustanahalistel patsientidel.

Isosorbiiddinitraa kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse nitraatideks. See toimib lõõgastab veresooni ning suurendades verevarustus ja hapniku südamesse samal ajal vähendada töökoormust.

Hüdralasiinil lõõgastavad veresooni ning suurendades verevarustus ja hapniku südamesse samal ajal vähendada töökoormust.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

tablett

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Allergia

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju isosorbiiddinitraa ja hüdralasiin kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

pediaatriline

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga isosorbiiddinitraa ja hüdralasiin kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme maksa või neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide isosorbiiddinitraa ja hüdralasiin kombinatsioon.

vanurite

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teisi terviseprobleeme

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Doseerimine

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

vahelejäänud annus

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

ladustamine

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Ärge võtke avanafiili (Stendra®), riociguat (Adempas®), sildenafiil (Viagra®), tadalafiil (Cialis®) või vardenafiili (Levitra®), kui te kasutate seda ravimit. Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada nägemise hägustumist, raske uimasus, peapööritus või minestamine. Kui te võtate neid ravimeid ja tunnete stenokardia teke, siis peab haiglasse minema kohe.

Peapööritus, peapööritus või minestushood võib tekkida, eriti kui sa kiiresti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata.

Peapööritus, peapööritus või minestamine on ka tõenäolisem, kui te tarbite alkoholi, seisma pikaks ajaks, kasutamise, või kui ilm on soe. Kuigi te kasutate seda ravimit, ole ettevaatlik, et piirata alkoholi kogus juua. Samuti kasutavad rohkem hoolt treeningu ajal või kuuma ilmaga või kui tuleb seista pikka aega.

Helistage oma arstile kohe, kui teil on valu rinnus, palavik, liigesevalu või ebatavaline väsimus või nõrkus. Need võivad olla sümptomid autoimmuunhaiguse nimetatakse süsteemne erütematoosluupus.

See ravim võib põhjustada närvi probleeme. Helistage oma arstile kohe, kui teil on põletamine, roomamine, sügelus, tuimus, kipitus, “sipelgate jooksmise” või kihelus.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.