isovue-300

Therapeutic Klass: kiirgus- mitteioonsed kontrastained

Kasutab Isovue-300

See ravim on anda ainult või järelevalve all arst.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga iopamidol süsti lastel. Kuid lapsed on suurema tõenäosusega kõrvaltoimeid, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega seda ravimit.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju iopamidol süsti pole tehtud ka eakatel inimestel. Siiski ei ole geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Enne Kasutades Isovue-300

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad iopamidol. See ei pruugi olla omased Isovue-300. Palun lugege hoolikalt.

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda ravimit haiglas. Seda ravimit antakse pantud nõelaga arteri või veeni.

Joo ekstra vedelikku, et sa ei liigu enam uriini ajal teie või teie laps saate seda ravimit. See võib aidata vältida probleeme neerudega.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele tihedalt ajal, kui saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

See ravim võib põhjustada südameatakk, insult, ja vere hüübimise probleemid ajal Angiograafilise korra. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on valu rinnus, mis võib levida käed, lõualuu, selja või kaela, hingamisraskused, iiveldus, ülemäärane higistamine, nõrkus, veriköha, tuimus või nõrkus oma käe või jala, või ühel pool keha, ootamatu või tugev peavalu või probleemid nägemise, kõne või jalgsi pärast seda ravimit.

Raske neeruhaigus võib tekkida pärast seda ravimit. See on tõenäolisem, kui te saate liiga palju seda ravimit. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on järgmised sümptomid pärast ravimi: agitatsioon, segasus, vähenenud uriinieritus, peapööritus, peavalu, lihastõmblused, kiire kaalutõus või näo, pahkluude või käed.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teie või teie lapsel on nahalööve, sügelus, õhupuudus, higistamine, näo, keele ja kõri, või pigistustunne rinnus pärast saad süsti.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on kerged, põletav valu, sooja või külma, koorimine, naha punetus või turse süstekohal.

Veenduge, et teie arst teaks, kui teil või teie lapsel on tekkinud allergiline reaktsioon mõne värvi või meditsiini antud katse ajal või menetlust.

Selle ravimi kasutamise ajal, siis võib kiirgust. Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selles.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud meditsiiniliste testide.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine iopamidol

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Endoskoopia või radioloogia premedikatsiooniga diasepaam, Vaalium, hüostsamiini, simetikooni, Levsin Mylicon, Diastat, Phazyme, Anaspaz, Levsin SL, Levbid, iopamidol, Hyosyne, Symax Duotab, Levsinex, Maalox® Anti-Gas, Diastat AcuDial, Alka-Seltzer Anti-Gas , HyoMax, Cystospaz, Mytab Gaas

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Isovue-300

Isovue-300 kõrvaltoimed

Isovue-300 (iopamidol)