ixinity veenisisene süstimine

Therapeutic Klass: antihemofiilse Agent

Kasutab Ixinity

Süstid ühe vormi IX faktori, mida nimetatakse IX faktori kompleksi, samuti kasutatakse raviks teatud inimeste hemofiilia A-ga hemofiilia A, mida mõnikord nimetatakse klassikalise hemofiilia, keha ei tooda piisavalt faktor VIII ja täpselt nii nagu hemofiilia B, veri ei hüübida nagu peaks. Süstid IX faktori kompleksi võib kasutada patsientidel, kelle raviks kasutatav ravim hemofiilia A on enam efektiivne. Süstid IX faktori kompleksi võib kasutada ka muudel tingimustel määrab arst.

IX faktori toode, mis arst teile saadakse looduses inimese verest või kunstlikult keemilistest protsessi. Factor IX saadud inimvere on töödeldud ja tõenäoliselt ei sisalda kahjulikke viiruseid nagu hepatiit B, hepatiit C (non-A, mitte-B) viirusega või inimese immuunpuudulikkuse viirus (HIV), viirus, mis põhjustab omandatud immuunpuudulikkuse sündroom (AIDS). Mees valmistatud IX faktori toode ei sisalda need viirused.

IX faktor on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Verehüübed võivad olla eriti tõenäoline enneaegsetel ja vastsündinud, kes on tavaliselt tundlikumad kui täiskasvanud mõju süsti faktor IX.

See ravim on testitud ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Enne Kasutades Ixinity

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad IX faktori kompleksi. See ei pruugi olla omased Ixinity. Palun lugege hoolikalt.

Mõned ravimid süstitav võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, oma tervishoiutöötaja õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Sul on võimalus harjutada ettevalmistamisel ja pritsides seda. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravim on ette valmistada ja süstida.

Et valmistada seda ravimit

Kasutage seda ravimit kohe. Seda ei tohi säilitada kauem kui 3 tundi pärast selle valmistamist.

Plastist ühekordset süstalt ja filter nõela tuleb kasutada seda ravimit. Ravim võib jääda seest Klaassüstla, ja te ei pruugi saada õiget annust.

Ärge kasutage süstlaid ja nõelu. Pange kasutatud süstlad ja nõelad torkekindlas ühekordselt konteiner, või käsutada nii, nagu teie tervishoiutöötaja.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Mõned IX faktori preparaatide tuleb hoida külmkapis, ja mõned võib hoida toatemperatuuril lühikese aja jooksul. Hoidke seda ravimit nii, nagu teie arst või tootja.

Kui sa olid hiljuti diagnoositud B-hemofiilia, siis peaks saama hepatiit A ja hepatiit B vaktsiini veelgi vähendada oma risk A-hepatiidi või hepatiit B IX faktori tooteid.

Õige kasutamine IX faktori kompleksi

Mõne aja pärast, keha võib ehitada riigikaitse (antikeha) vastu ravimit. Rääkige oma arstiga, kas see ravim tundub olevat vähem efektiivne kui tavaliselt.

On soovitatav, et teil on kaasas tõend, mis kinnitab, et teil on hemofiilia A või hemofiilia B. Kui teil on küsimusi, millist identifitseerimine läbi, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ixinity

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

IX faktori puudulikkus traneksaamhapet Cyklokapron Benefix, IX faktori kompleksi, Profilnine SD, Mononine

VII faktori puudulikkus NOVOSEVEN, IX faktori kompleksi, Profilnine SD, PROPLEX T, NovoSeven’iga RT

Hemofiilia B BeneFIX NOVOSEVEN, Alprolix, IX faktori kompleksi, Profilnine SD

Ixinity kõrvaltoimed

IX faktori kompleksi

Hemofiilia A inhibiitorid IX faktori kompleksi, Profilnine SD, PROPLEX T

 või minna liituda IX faktori kompleksi tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.