jentadueto

Laktoatsidoos võib olla tingitud metformiini kuhjumisest ravi ajal lisamine raviskeemi / metformiinhüdrokloriidi. Risk laktatsidoosi suureneb sellistes tingimustes nagu neerukahjustus, sepsis, dehüdratsioon, liigne alkoholi tarvitamine, maksapuudulikkus, äge südamepuudulikkus. Sümptomiteks on: halb enesetunne, lihasvalu, respiratoorse distressi, suurendades unisus ja mittespetsiifilised kõhu stressi. Laboratoorsed kõrvalekalded hulka kuuluvad madala pH, suurenenud anioonide vahe ja kõrgenenud laktaadi tase veres. Ravi katkestamine ja haiglaravile patsient kohe kahtlustatakse laktatsidoosi.

Kasutab Jentadueto

Ravimite klassi: diabeedi

Farmakoloogilise Klass: Dipeptidüülpeptidaas IV inhibiitor

Keemiline Klass: Metformiin

Paljud inimesed saavad 2 tüüpi diabeedi toitumine üksi või dieedi ja füüsilise koormuse. Pärast spetsiaalselt planeeritud dieedi ja teostamisel on alati oluline, kui teil on suhkurtõbi, isegi siis, kui te võtate ravimeid. Korralikult tööle, summa lisamine raviskeemi ja metformiini kombinatsiooniga võtate peavad olema tasakaalus tüüp ja kogus toitu süüa ja summa kasutamise sina. Kui te muudate oma dieeti, treeningu, või nii, siis tahan oma veresuhkru et teada saada, kui see on liiga madal. Arst õpetab, mida teha, kui see juhtub.

Linagliptiin ja metformiini kombinatsiooni ei aidata patsientidel, kellel on insuliinsõltuv või 1. tüüpi diabeediga, sest nad ei suuda toota insuliini kõhunäärt. Nende veresuhkur paremini kontrollida insuliini süsti.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Jentadueto

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju lisamine raviskeemi ja metformiini kombinatsiooni lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piirab kasulikkust lisamine raviskeemi ja metformiini kombinatsiooni eakatele. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saavatel patsientidel ravimit.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Teie annust võib olla vaja muuta mitmeid kordi, et teada saada, mis töötab teie jaoks parim. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

See ravim tavaliselt kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrollida oma diabeet, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Teostada regulaarselt ning kontrollida veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

Võtke seda ravimit koos toiduga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine Jentadueto

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Teie arst soovib, et kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimese paari nädala jooksul, et te võtate seda ravimit. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Teatud tingimustel, liiga palju metformiin põhjustada laktatsidoosi. Sümptomid laktatsidoosi on raske ja kiire ilmuma, ja tavaliselt tekivad siis, kui muid terviseprobleeme ei ole seotud ravimi esinevad ja on väga raske, nagu südamelihase infarkt või neerupuudulikkus. Sümptomid laktatsidoosi on: kõhu või ebamugavustunne kõhus, isutus, kõhulahtisus, kiire või pinnapealne hingamine, üldine ebamugavustunne, lihasvalu või krambid, ja ebatavaline unisus, väsimus või nõrkus.

Kui sümptomid laktatsidoosi esine, siis peaks saama kohest meditsiinilist abi.

Ära lase ennast saada kunstlikult. Kindlasti täiendavat vedelikutarbimist, kui treenite või suurendada oma tegevuse või kui teil on oksendamine või kõhulahtisus.

Pankreatiit võib tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on ootamatu ja tugev kõhuvalu, külmavärinad, kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, isutus, palavik, või peapööritus.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Jentadueto

Lase oma arsti või hambaarsti tea te kasutate seda ravimit. Arst võib soovitada teil ajutiselt lõpetada selle ravimi võtmist enne, kui olete suurt operatsiooni või diagnostilisi teste, sealhulgas protseduurid, mis kasutavad kontrastvärvi.

On väga oluline hoolikalt jälgida mingeid juhiseid oma tervishoiu meeskond umbes

Linagliptiin ja metformiini kombinatsiooniga võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Kuid see võib toimuda ka siis, kui sa edasi lükata või jäta eine või suupiste, juua alkoholi, kasutada rohkem kui tavaliselt, ei saa süüa, sest iiveldus või oksendamine, teatud ravimite või võtta lisamine raviskeemi ja metformiini kombinatsioonis teise tüübi diabeedi ravim. Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad viia teadvuse kaotuseni (kulgeb läbi). Erinevad inimesed tunnevad erinevaid sümptomeid madala veresuhkru. On oluline, et te õppida, millised sümptomid madala veresuhkru sa tavaliselt nii saab ravida kiiresti.

Sümptomid madala veresuhkru hulka: ärevus, käitumise muutused sarnanevad purjus, nägemishäired, külm higi, segadus, jahe kahvatu nahk, raskusi mõtlemine, unisus, suurenenud isu, kiire pulss, peavalu (jätkuv), iiveldus, närvilisus, hirmuunenäod, rahutu uni, värisemine, segane kõne või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, siis sööge glükoosi tablette või geeli, maisisiirup, mett või suhkrut kuubikuteks või juua mahla, mitte-dieet karastusjookide või suhkrut vees lahustunud. Samuti kontrollige oma vere madala veresuhkru taset. Glükagooni kasutatakse hädaolukordades, kui rasked sümptomid nagu krambid (tõmblused) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla ja nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Liikmed oma majapidamises peaks ka teadma, kuidas seda kasutada.

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui sa ei kasuta nii palju kui tavaliselt, on palavik või infektsioon, ei tee piisavalt või jätke annus teie diabeedi ravim, või söövad või ei järgi oma söömisharjumused.

Sümptomid hüperglükeemia (veresuhkru kõrge) on järgmised: ähmane nägemine, unisus, suukuivus, punetav kuiv nahk, puu-like hinge lõhn, suurenenud urineerimine (sagedus ja maht), ketoonid uriinis, isutus, unisus, kõhuvalu, iiveldus või oksendamine väsimus, rahutu hingamine (kiire ja sügav), teadvusekadu, või ebatavaline janu.

Jentadueto kõrvaltoimed

Jentadueto (lisamine raviskeemi / metformiin)

Kui sümptomid kõrge veresuhkru esine, kontrollida oma veresuhkru taset ja siis helistada oma arsti juhiseid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga, Lantus, gliburiidi, pioglitasoon, Invokana, Tradjenta, GLUCOPHAGE Janumet’is Actos, Levemiri Novolog, Humalog, amarüül, Farxiga, ONGLYZAga, Welchol, GLUCOTROL, Trulicity sitagliptiin Bydureon