jood (lokaalselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Aktuaalsed kasutatakse joodi vältida ja ravida põletikke, mis võivad esineda väiksemaid kriimustusi ja kärpeid. See toimib tappes bakterid, mis võivad põhjustada infektsioone.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Toopiliste joodi ei soovitata vastsündinutel sest see võib põhjustada naha ja kilpnäärme probleeme.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldes paiksete joodi eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Tampooni; võie; Tinktuurid; Riietusruum; Gel / Jelly

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Allergia

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

pediaatriline

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

vanurite

Kasutage seda ravimit ainult suunata.

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Teisi terviseprobleeme

See ravim on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge neelake see.

Doseerimine

Hoidke seda ravimit eemale silmad, sest see võib põhjustada ärritust. Kui sa peaksid satub juhuslikult silma, loputa see ära koheselt veega.

vahelejäänud annus

Ärge kasutage aktuaalne joodi sügav, torkehaavu, loomahammustused või tõsiseid põletusi. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

ladustamine

Ärge katke haav, mille olete rakendanud paikse jood tihe kaste või side, kuna see võib suurendada riski kõrvaltoimete tekkeks.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida kasutades aktuaalne joodi täieliku töötlemise aeg. Ärge jätke ühtegi annust.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Pöörduge arsti poole, kui nahale probleem, mis te kasutate aktuaalne joodi halveneb või kui teil tekib pidev ärritus nagu sügelus või põletustunne, et kohal ei olnud, enne kui hakkasin kasutama seda ravimit.

See ravim võib määrida nahka ja riideid. Alkohol võib kasutada eemaldada joodi plekk nahal. Plekke riided saab eemaldada pesemise ja loputamise neid ammoniaagi lahjendati veega. Plekke tärgeldatud pesu saab eemaldada, pestes neid vee ja seebiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.