Juuste kaotus-Mis juhtub

Umbes pool rahvastikust on mõned juuste umbes 50-aastane. Mehed võivad hakata kaotanud juuksed eluaasta vahel 15 ja 25, ja naistel on suurem tõenäosus, et alustada kaotanud juuksed eluaasta vahel 25 ja 30, või mõnel juhul pärast menopausi. 1

Naised üldiselt kaotavad vähem juukseid kui mehed, kuid neil on sarnane juuste väljalangemine. Naised võivad olla tühised, mõõduka või isegi raske juuste väljalangemine, kuid nad ei ole tavaliselt kaotab kõik oma juuksed.

Nii meeste kui naiste pärilik juuste tuleb ravida varakult juuksed kasvavad tagasi.

Areaatalopeetsia on juuste tekib, kui immuunsüsteem ründab karvanääpsude, kus karvakasv algab. See algab tavaliselt üks või mitu väikesed, ümmargused, siledad kiilas laigud peanahal, ja võib areneda kogu juuste väljalangemine või kogu kere juuste väljalangemine. Sageli algab lapsepõlves. Juuksed kasvab tavaliselt uuesti 1 aasta jooksul. Aga juuste koldeline juuste väljalangemine võib tulla ja minna, juuksed sageli kasvab tagasi üle mitme kuu ühes piirkonnas, kuid kukub läbi mõnes teises piirkonnas.

Juuste väljalangemine tingitud stress, haigused, ravimid või raviteenused, tükke juuksed võivad välja kukkuda. Aga pärast põhjuseks on peatunud, juuksed tavaliselt kasvab tagasi, kuigi mõnikord võib ravi vaja.