Juuste Nail Tervis

K: Kas mu juuksed ja küüned tõesti ilmneb midagi seisundi kohta m; üldist tervist, sest nii palju naisteajakirjad nõude?

A: Mingil määral on see tõsi – eriti oma küüned. an; samas kui “te ei saa vaadata keegi ning määrab nende üldine tervislik seisund või kuidas wel; nad vananemine nende juuksed ja küüned,” ütleb Richard Scher, MD, professor o; dermatoloogia Columbia University College of Arstid ja kirurgid Ne; York City, teie Hilkka ja maniküür võib reeta mitmeid terviseprobleeme.

Näiteks teatud küünte muutused võivad viidata eelkõige haigused; Teatud tüüpi südamehaiguste võib omakorda küüned helepunane, samal ajal täiel määral whit; küüned on võimalik soovitada maksahaigus.

Kui küüned muutuvad kollaseks, see võib viidata diabeet või kopsuhaigust; nagu sinusiit. Kui nad kaotavad oma kena roosa värvi ja muutub väga kahvatu, i; võib olla märk aneemia, “ütleb Scher.

Küüned pakkuda rohkem vihjeid tervise detektiiv, kuid mõned juuste kahjustused ca; punkti haigustele, Scher ütleb. Ootamatu, kiire algusega haprad juuksed (rathe; kui elukestva lõhenenud otsad) või juuste võiks anda laiemat healt; probleemid.

Märgata erinevusi oma küüned või lokid? Rääkige oma arstiga.

Suurepärane! Seal on alati uusi näpunäiteid, mis võib muuta teie naha vaata parem.

Võta naha soovite meie isikliku naha hindaja.

Kui ohutud nad on?

Tea Käsud ja keelud fikseerimiseks seda.

Mis on parim teie juuste tüübile?

Kas sa tead kõige turvalisem, kuidas seda teha?

Siin on, kuidas end ise üks.

Kas juuste värvimine ohutu?