k-fosfaattoormest originaal

Fosfaate kasutatakse toidulisanditest patsientidele, kes ei suuda saada piisavalt fosforit oma regulaarne toitumine, tavaliselt, sest teatud haigusi või haigusi. Phosphate on ravimi vormi (sool) ja fosforit. Mõned fosfaadid valmistamiseks kasutatakse uriini happelisemaks, mis aitab ravida teatud kuseteede infektsioonid. Mõned fosfaadid kasutatakse tekkimise vältimiseks kaltsiumi kivid kuseteedes.

Süstitavad fosfaadid tuleb manustada ainult või järelevalve all oma tervishoiutöötaja. Mõned neist suukaudsed preparaadid on saadaval vaid retsepti alusel. Teised on võimalik osta ilma retseptita, kuid teie tervishoiutöötaja võib olla erilisi juhiseid õige annus seda ravimit oma tervisliku seisundi. Sa peaksid fosfaadid ainult järelevalve all oma tervishoiutöötaja.

Kasutab K-Phos Original

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

Parim toidust fosforit sisaldavad piimatooted, liha, linnuliha, kala, ja teraviljatooted.

Päevast fosfori kogust vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

Tavaline soovitatav ööpäevane tarbimine fosfori üldiselt määratletud järgmiselt

Kui te võtate toidulisandina ilma retseptita, hoolikalt lugeda ja jälgida kõiki ettevaatusabinõusid sildil. Sest neid toidulisandeid, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Probleemid lastel ei esinenud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid. Kuid kasutamine klistiiri, mis sisaldavad fosfaate lastel on põhjustanud vere kõrge fosfori.

Tähtsust Dieet

Probleemid vanematel inimestel ei ole teatatud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid.

Eriti oluline on, et te saate piisavalt vitamiine ja mineraalaineid, kui olete rasestunud ja mis te jätkuvalt saada õige kogus vitamiine ja mineraalaineid kogu oma raseduse. Tervisliku kasvu ja loote areng sõltub ühtlase toitainete ema. Siiski, võttes suures koguses toidulisandi raseduse võib olla kahjulik nii emale ja / või lootele ja seda tuleks vältida.

See on eriti oluline, et te saada õige kogus vitamiine ja mineraalaineid, nii et teie laps on ka saada vitamiine ja mineraale vaja kasvada korralikult. Siiski, võttes suures koguses toidulisandi imetamise ajal võib olla kahjulik nii emale ja / või laps ja seda tuleks vältida.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest toidulisanditest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades toidulisanditest Selle klassi mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid toidulisanditest Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades toidulisanditest Selle klassi mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada toidulisanditest selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad fosfaate täiendada. See ei pruugi olla omased K-Phos Original. Palun lugege hoolikalt.

Patsientidel tableti kujul seda ravimit

Patsientidel abil kapsli kujul ravimit

Patsientidel, kasutades pulbri kujul seda ravimit

Võtke seda ravimit kohe pärast sööki või koos toiduga, et vähendada võimalikke seedehäired või lahtistav toime.

Et vältida neerukive, juua vähemalt ühe klaasi (8 untsi) vett iga tunni ärkveloleku ajal, kui ei ole teisiti määranud oma tervishoiutöötaja.

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda sagedamini kui sildil, ei ole teisiti oma tervishoiutöötaja.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Enne Kasutades K-Phos Original

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Teie tervishoiutöötaja tuleb vaadata oma arengut regulaarsete külastuste veenduda, et see ravim ei põhjusta kõrvaltoimeid.

Ära lisarauda 1 kuni 2 tundi selle ravimi võtmist. Selleks võib hoida rauda tööta korralikult.

Patsientidel, kes kaalium fosfaat sisaldavaid ravimeid

Patsientide puhul kaaliumi dieeti

Patsientidel naatriumisisaldusega dieedil

Õige kasutamine fosfaatide täiendada

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal K-Phos Original

K-Phos Original kõrvaltoimed