kalexate

Kasutab Kalexate

Therapeutic Klass: Ioonivahetusvaigul

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri lastel. Kuid lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga seda ravimit lastel ei ole oodata.

Seda ravimit tuleb kasutada ettevaatusega vastsündinutel, kes on vähendanud või aeglane roojamist. Suulise vormi ei tohiks anda vastsündinutele.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri eakatel patsientidel.

Enne Kasutades Kalexate

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri. See ei pruugi olla omased Kalexate. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Ravim tuleb nagu vedelat suspensiooni ja pulbrina mis on veega segatud või siirupina. Kui teie või teie laps ei ole võimeline neelama vedelikku, võib ravimit panna maos spetsiaalse toru. Rääkige oma arstile, kui teil on küsimusi selle.

Arst ütleb teile, kuidas segada pulbri veega või siirupit. Iga annus pulbrit tuleb segatakse vedelikuga vahetult enne pildistamist. Segage pulbrisegu lahustamiseks meditsiinis. Ärge hoidke vedel segu võtta hiljem.

Mõõda vedelsuspensiooni märgistatud mõõte lusikas, süstla või meditsiini tassi. Raputage pudelit meditsiini hästi lihtsalt enne iga annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine naatriumi polüstüreensulfonaat

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie laps tihedalt veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Hüpokaleemia (madal kaaliumi sisaldus veres) võivad tekkida, kui te kasutate seda ravimit. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid: segadus, suukuivus, suurenenud janu, südame rütmihäired, ärrituvus, lihaskrambid, iiveldus või oksendamine, või õhupuudus.

Kui te võtate alumiiniumi või magneesiumi sisaldavate antatsiidide või lahtisteid, rääkige oma arstiga enne nende kasutamist koos naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri. Need ravimid võivad hoida naatriumi polüstüreensulfonaatpolümeeri õigesti töötada ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Kalexate

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Hüperkaleemia naatriumvesinikkarbonaat, insuliini regulaarselt, Kayexalate, kaltsiumglukonaatgeeli, Humulin R, NOVOLIN R, Veltassa, Kionex, neut, patiromer

Kalexate kõrvaltoimed

Kalexate (naatrium polüstüreensulfonaat)