kapvay

Ravimite klassi: kesknärvisüsteemi Agent

Kasutab Kapvay

Farmakoloogilise klassi: alfa-2 adrenomimeetikum

Klonidiin kuulub ravimite klassi, mida nimetatakse kõrgvererõhuravimid. See toimib ajus muuta mõningaid närviimpulsside. Selle tulemusena veresooned ja veri läbib need kergemini, mis alandab vererõhku. Kui vererõhk langeb, vere kogust ja hapniku läheb sobivalt suurenemisel.

See ravim ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Seetõttu peate jätkama seda kasutada vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa oleks võinud võtta kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu.

Kapvay® pikendatud vabastavat tabletti kasutatakse üksi või koos teiste ravimitega ravida hüperaktiivsus tähelepanu puudulikkusega (ADHD). See töötab, suurendades tähelepanu ja väheneb rahutus lastel ja täiskasvanutel, kes on üliaktiivne, ei saa keskenduda väga kaua, või on lihtsalt segane ja impulsiivne. Seda ravimit kasutatakse osana kogu ravi programm, mis hõlmab ka sotsiaal-, haridus- ja psühholoogilist ravi.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, Klonidiini kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Kapvay

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Klonidiini lastel nooremad kui 18-aastased ja Kapvay® laiendatud vabastavate tablettide noorematele lastele 6-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju Klonidiini eakatel patsientidel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame või neeru probleeme, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide Klonidiini.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Nexiclon ™ XR pikendatud vabanemisega peatamine ja tabletid eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame või neeru probleeme, mis võivad vajada annuse saanud patsientide seda ravimit.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad Klonidiini. See ei pruugi olla omased Kapvay. Palun lugege hoolikalt.

Arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Teie annust võib olla vaja muuta mitmeid kordi, et teada saada, mis töötab teie jaoks parim. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

Lisaks selle ravimi kasutamise kohta, ravi oma kõrge vererõhk võib sisaldada kehakaalu kontrolli ja muutused tüüpi toiduaineid süüa, eriti toidu kõrge naatriumi (soola). Arst ütleb teile, milline neist on Teie jaoks kõige olulisem. Sa peaksid konsulteerima arstiga enne oma dieeti.

Paljud patsiendid, kellel on kõrge vererõhk ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud võivad tunda normaalne. On väga oluline, et te kasutate ravimit täpselt nii nagu ja, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga, isegi kui te tunnete hästi.

Pea meeles, et see ravim ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Seetõttu peate jätkama seda kasutada vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa võib-olla kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu. Kui kõrge vererõhk ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, nagu südamepuudulikkus, veresoonte haigus, insult või neeruhaigus.

Neelake laiendatud vabastav tablett tervikuna. Ärge lõigake, purustada ega närida. Te võite tablette võtta koos toiduga või ilma.

Klonidiin laiendatud vabastavad tabletid töötab teistmoodi kui Klonidiini kiiresti vabastavad tabletid. Ärge lülitage laiendatud vabastavad tabletid vahetu vabanemisega tabletid, kui arst on määranud.

Õige kasutamine Klonidiini

Patsientidel, kasutades laiendatud vabastav suukaudne suspensioon

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

See ravim on tavaliselt kaasas pakendi infoleht. Loe neid hoolikalt ja veenduge, et olete sellest aru saanud enne selle ravimi võtmist. Kui teil on lisaküsimusi, pidage nõu oma arstiga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te ei pane rohkem kui üks annus Klonidiini tablette, pöörduge kohe oma arstile. Kui keha ütlematagi seda ravimit liiga kaua, võib teie vererõhk tõusta väga kõrgele tasemele ja põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Kui te unustate annuse Klonidiini laiendatud vabastavad tabletid, jätke unustatud annus vahele ja võtke järgmine annus õigel ajal. Ärge võtke kahekordset annust.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Kapvay

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ärge katkestada või lõpetada selle ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikult. Teie vererõhk võib halveneda, kui ravi järsu lõpetamise, mis võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Veenduge, et teil on piisavalt Klonidiini käsi kestab läbi nädalavahetustel, pühade või puhkuse ajal. Sa ei tohiks jääda ühtegi annustes. Võid küsida arstilt teist kirjutatud retsepti Klonidiini läbi oma rahakoti või rahakott. Sul võib olla see täis, kui sa otsa meditsiinis, kui olete kodust eemal.

Kapvay kõrvaltoimed

Kapvay (Klonidiini)

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine. Sa peaksid vältima üle leti [OTC] ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme, kuna nad kipuvad suurendada oma vererõhku.

Klonidiin lisab alkoholi toimet ja teised kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide. Kesknärvisüsteemi pärssivate on ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi ja võivad põhjustada uimasust. Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid või ravimid haigushoogude; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

Klonidiin võib põhjustada mõnedel inimestel saada unisust või uimasust kui nad tavaliselt. See on tõenäolisem, kui te hakkate võtma või kui suurendada ravimitega, mida võtate. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada kuivust silmade. Kui te kannate kontaktläätsi, võib see olla probleem teie jaoks. Rääkige oma arstile, kui te kannate kontaktläätsi, ja arutada, kuidas ravida kuivaks.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida pärast seda ravimit võtta, eriti kui sa äkitselt lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata, aga kui probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Pearinglus, peapööritus või minestamine on ka tõenäolisem, kui te tarbite alkoholi, seisma pikaks ajaks, kasutamise, või kui ilm on soe. Kuigi te kasutate Klonidiini olla ettevaatlik, et piirata alkoholi kogus juua. Samuti kasutavad ekstra ettevaatlik, et mitte saada veetustatud või ülekuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga või kui peab seisma pikka aega.

Kui teil tekib nahalööve, nõgeslööve või allergiline reaktsioon selle ravimi võtmise lõpetada ravimi ja pidage nõu oma arstiga niipea kui võimalik.

Clonidine võib põhjustada suukuivus. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

ADHD Adderall, Vyvanse, metüülfenidaat, Ritalin, Strattera, Concerta Adderall XR, Focalin, amfetamiin / dextroamphetamine, Focalin XR, Atomoksetiiniga, Quillivant XR, dexmethylphenidate, lisdexamfetamine, Daytranat Metadate CD, Ritalin LA, Methylin Ritalin-SR, Metadate ER , Aptensio XR, QuilliChew ER, Methylin ER, klonidiini