Karvrakkleukeemia ravi (PDQ®): Ravi [] -Relapsed või Tulekindlad karvrakkleukeemia

Kladribiini (2-klorodesoksüadenosiin 2-CdA) pentostatiiniga on mõlemad väga efektiivseks raviks patsientidel haiguse allunud interferoon -alpha. [1, 2, 3, 4] Patsiendid kes hakkavad pärast esimest ravikuuri kladribiinisisaldust või pentostatiin sageli vastata ka korduv ravi sama või mõne teise puriini analoogiks. [5, 6, 7, 8, 9, 10, 11] Rituksimabiga võib indutseerida püsival täieliku ülekande minimaalse toksilist mõju multiplex’i patsientidel relapseeruvat või tulekindlate haiguse pärast puriini analoogiks teraapia või pärast interferoon. [12, 13, 14, 15] [Level tõendite: 3iiiDiv] puudumine järgnevate immuunsupressioonist rituksimabiga.Täpsemaid teinud seda ravi ühine valik seas relapsiga patsientidest puudumisel kliinilise uuringu. [14] kombinatsioonid Rituksimabravil kas kladribiinist või pentostatiiniga on õnnestunud saavutada täielik remissioon ja all kliiniline hinnang. [10, 16, 17] Mõlemad anti-CD25 ja anti-CD22 rekombinantse immunotoksiinides all kliiniline hinnang võib indutseerida täieliku ülekande patsientidel, kelle haigus on resistentne korduv ravi puriini analoogid või rituximab. [18, 19]

Haigestumus ja Mortalit; Hinnanguline uut juhtumit ja surmade äge müeloidne leukeemia (AML) Ameerika Ühendriikides 2014. aastal: [1; Uus juhtudel: 18860; Surmad: 10460; Prognoos ja Surviva; Edasiminek raviks AML (nimetatakse ka äge müeloidne leukeemia, äge mittelümfotsüütilise leukeemia [ANLL]) on toonud kaasa oluliselt paranenud täielik remissioon (CR) määr. [1] Ravi peab olema piisavalt agressiivne, et saavutada CR sest osaline remissioon pakub mingit olulist ellujäämise …

Agressiivsed, suurtes annustes keemiaravi on olnud kasulik mõningatel juhtudel, kuid sellega seotud haigestumuse ja suremuse kõrge. See ei tohiks käsitleda, kui teiste, sageli efektiivne ravi on ammendunud.

Praegune Kliinilised uuringud

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu ravile allumatu karvrakkleukeemia. Nimekirja kliiniliste uuringute saab kitsamaks asukohta, narkootikumide, sekkumise ja muid kriteeriume.

General kliiniliste uuringute andmed on saadaval ka veebilehel.

viited

See teave on toodetud ja pakutud Nationa; cANCE; Instituut (). Teave selle teema võib olla muutunud, sest see oli kirjutatud. Kõige värskema informatsiooni saamiseks pöörduge nationâ; cANCE; Institute interneti koduleheküljel aadressil http: /; cancer.gov või helistada 1-800-4-Vähi.

 Avalik teave National Cancer Institute