Kenalog-40

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Kasutab Kenalog-40

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

Ravim tuleb manustada ainult või vahetus arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga triamsinolooni süsti lastel. Siiski, kuna see ravim toksilisuse, siis tuleb kasutada ettevaatusega, eriti enneaegsetel imikutel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga triamsinolooni süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Kenalog-40

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad triamsinolooni. See ei pruugi olla omased Kenalog-40. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Sul võib ka õpetada, kuidas anda ravimit kodus. Ravim manustatakse tulistas ühte lihaseid, ühine, või kohapeal nahka nimetatakse kahjustus.

Arst kontrollib teie edu täpselt samal ajal teie või teie laps saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

See ravim sisaldab bensüülalkoholi, mis võib põhjustada tõsiseid reaktsioone (nt õhupuudussündroomi, madal vererõhk ja metaboolne atsidoos) vastsündinud või enneaegsete imikute. Arutage seda oma arstiga, kui olete mures.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, häälekähedus; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, suu või pärast seda ravimit.

Lase oma arsti, kui teil või teie lapsel on juhud, mis põhjustavad ebatavaline stress või ärevus oma elu. Arst võib teile suukaudseid kortikosteroide.

See ravim võib põhjustada vedelikupeetust (turse) mõnedel patsientidel. Järgige hoolikalt arsti ettekirjutusi spetsiaalse dieedi (eriti soola tarbimist).

Kasutades liiga palju seda ravimit või kasutada seda pikka aega, võib suurendada riski, neerupealistes probleeme. Risk on suurem lastele ja patsientidele, kes kasutavad suurtes kogustes pikka aega. Rääkige oma arstile, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest, kui te kasutate seda ravimit: nägemise hägustumine; pearinglus või minestamine; kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus; suurenenud janu või urineerimine; ärrituvus; või ebatavaline väsimus või nõrkus.

See võib olla lihtsam saada nakkuse ajal teie või teie laps saate triamsinolooni. Vältida ülerahvastatud kohtades või on lähedal inimesi, kes on haige. Kui olete kokku puutunud tuulerõuged või leetrid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on hiljuti veetis aega troopilises kliimas või on seletamatud kõhulahtisus enne selle ravimi saamist.

Rääkige oma arstiga enne saada gripp kaadrid või teisi vaktsiine samal ajal teie või teie laps saate seda ravimit, sest seal on teatud vaktsiine, et sa ei peaks saama.

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teie või teie lapsel on oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Õige kasutamine triamsinolooni

Enne teil on naha testid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Ärge lõpetage selle ravimi kasutamist, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie või teie laps järk-järgult vähendada kasutate enne ravi seda täielikult

See ravim võib põhjustada aeglase kasvu. Kui teie laps kasutab seda ravimit, arst vaja jälgida oma lapse pikkuse ja kaalu veenduda, et teie laps kasvab korralikult.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Kenalog-40

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Allergiline nohu prednisooni metasiini, Zyrtec, flutikasoon- nina, loratadiini Flonase

Kenalog-40 kõrvaltoimed

Kenalog-40 (triamtsinoloon)

Dermatiit flutikasoon- aktuaalne, triamsinolooni aktuaalne, hüdrokortisoon aktuaalne, prednisoloon, doxepin aktuaalne

Allergilisi reaktsioone prednisooni metasiini, Benadryl, triamsinolooni difenhüdramiini, Phenergan

Alopeetsia triamsinolooni minoksidiil aktuaalne, rogain, Kenalog-10, rogain Naiste, karvakasvu ravi Men