kitabis pak

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab Kitabis Pak

Keemiline Klass: Aminoglükosiid

Tobramütsiinilahuse kuulub ravimite klassi nimetatakse aminoglükosiidantibiootikumid. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid see ravim ei toimi nohu, gripp või muud viirusnakkused.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju tobramütsiinist sissehingamisel noorematele lastele 6-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju Bethkis® ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel.

Enne Kasutades Kitabis Pak

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju Tobi® eakatel patsientidel.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju Tobi® Podhaler ™ ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saavatel patsientidel ravimit.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tobramütsiinist. See ei pruugi olla omased Kitabis Pak. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Jätkake selle ravimi jaoks täielik ravi ajal, isegi kui teil või teie lapsel ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara.

Tobramütsiinilahuse tavaliselt kaasas patsiendi juhiseid. Loe neid hoolikalt enne ravimi kasutamist. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Kui te kasutate sissehingamisel lahendus

Kui te kasutate sissehingamisel kapsel

Kui te võtate mingeid muid ravimeid, tsüstiline fibroos, hoida võttes neid kui sa tegid enne, kui hakkasin kasutama tobramütsiinist, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele. Kuid ärge pange muid sissehingatud meditsiin pihusti samal ajal, et te kasutate tobramütsiinist. Muud sissehingatud ravimeid võib kasutada puhtas nebulisaatoriga enne või pärast ravi tobramütsiini. On soovitatav, et Tobi® Podhaler ™ võetakse viimast.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine tobramütsiinist

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Kui te ei saa hoida tobramütsiinist sissehingamisel lahendus külmkappi, hoidke ravimit fooliumtaskust toatemperatuuril eemal kuumuse või valguse. Ärge kasutage jahutamata ravimit pärast 28 päeva.

Hoidke Tobi® Podhaler ™ kapslite toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Hoia kapslid ja Podhaler ™ seadet kuivas kohas.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Kitabis Pak

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

See ravim võib põhjustada kuulmiskahjustusi. Helistage oma arstile, kui te märkate muutusi oma kuulmist või kui teil on kohin kõrvus, peavalu, iiveldus, oksendamine või peapööritust.

Arst võib testida oma kuulmist ajal ravitakse tobramütsiinist. Rääkige oma arstile, kui teil on juba kuulmispuuetega enne kui teile manustatakse seda ravimit.

Selle ravimi kasutamine võib kahjustada neerusid. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on mõni järgmistest sümptomitest: veri uriinis, muutus urineerimine, hingamisraskused, suurenenud janu, jalgade paistetus või sääred või nõrkus.

Kui te hingata seda ravimit, siis võib olla köha või on hingamisraskused. Helistage oma arstile kohe, kui teil on köha, hingamisraskused või pigistustunne rinnus pärast ravimi kasutamist.

Kui mõni teie ravimitest ei toimi nii hästi kui tavaliselt, helistada arstile. Ärge muutke ravimi annuseid või lõpetada kasutades oma ravimit eelnevalt oma arstiga.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Kitabis Pak kõrvaltoimed

Kitabis Pak (tobramütsiinist)

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Tsüstilise fibroosi asitromütsiini, Zithromax, gentamütsiin, Kreon, E-vitamiini, tobramütsiinist, amikatsiini astreonaamiga, Zenpep, pankrelipaasi, Garamycin, Orkambi, Azactam, Pulmozyme, Pancreaze, pankrease, Amikin, Cayston, Tobi, Viokase, Pertzye, dornaas alfa

 või minna liituda Kitabis Pak tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.