Korduma kippuvad küsimused essentsiaalne treemor

Trüki need küsimused ja vastused arutage oma arstiga.

Essentsiaalne treemor (ET) on liikumise häire, mida iseloomustab kontrollimatu värisemine (treemor) eri paigus ja teine ​​teisel pool keha. Mõjutatud piirkonnad sisaldavad sageli käsi, käed, pea, (hääleaparaadi), keele, lõua, ja muudes valdkondades. Harvadel juhtudel, alakeha on mõjutatud.

Esmane seotud sümptomite essentsiaalse treemori hulka

Värin raskusaste võib kõikuda raseduse ajal ja pärast sünnitust. Arutage ET ravimeid oma arsti enne rasedust, kuna mõned ravimid panna arendada beebi ohus.

Seal ei ole ravi essentsiaalne treemor, kuid ravi, mis pakuvad leevendust oma sümptomid võivad olla abiks elukvaliteedi parandamine. Nende hulka kuuluvad ravimid ja kirurgilisi protseduure, et kergendada värinad. Mitte iga ravi või protseduur on efektiivne iga inimene ET, kuid enamik patsiente leida rahuldav leevendust. Arst soovitab individualiseeritud raviplaani, sealhulgas teatud elustiili muutused, mis võivad aidata vähendada oma värinaid.

Praegu ei ole tõendeid, et alternatiivsed ravimeetodid on kasulik ravivad essentsiaalne treemor. Patsiendid, kellel on värinaid, et süveneda emotsionaalne stress võib leida lõõgastust teraapiate kasulik, kuid seda tüüpi alternatiivset ravi ei ole kindlasti ravi. Mõned taimseid preparaate võib tegelikult suurendada värinad. Alati nõu oma arstiga enne kui proovite alternatiivset ravi.

SOURCE

National Institute of neuroloogiliste haiguste ja insuldi: “Värin teabeleht” ja “NINDS essentsiaalne treemor Information Page.