Korduma kippuvad küsimused Viljatus

Enamik eksperte määratleda viljatuse ei ole võimalik rasestuda pärast vähemalt ühe aasta üritab. Naised, kes on võimalik rasestuda, kuid siis on kordus abordist on ka öelnud, et viljatu.

Naine peab vabastama muna üks tema munasarjad (ovulatsiooni); Muna peab läbima munajuha poole emakas (emakas); Mehe seemnerakud peavad ühinema (väetada) muna mööda teed; Viljastatud munarakk peab omistavad sees emaka (implantatsiooni).

Rasedus on keeruka sündmuste ahel. Selleks, et rasestuda

Kuigi mõned inimesed arvavad siiani, viljakuse kui “naise probleem,” 20% viljatutel paaridel, probleem on ainult meessoost partner. Viljatus mees võib olla ainus põhjus, et paar ei suuda ette kujutada, või võib see lihtsalt lisada raskusi viljatusest tingitud tema partner; Seega on oluline, et mehed saavad testida viljakuse kui ka naistele. Samuti on oluline, et mehed teevad seda algul. Kuigi mõned poisid võiksid lükata testitakse – võimalik, et vältida piinlikkust – alguses …

Viljatus võib tuleneda probleemid, et segada ühtegi neist sammudest.

Umbes 12% naistest (7,3 miljonit eurot) USA vanuses 15-44 oli raskusi rasestumise või veavad beebi perspektiivis 2002. aastal, vastavalt National Center for Health Statistics.

Ei, viljatus ei ole alati naise probleem. Umbes üks kolmandik juhtudel on viljatus tingitud naist (emased tegurid). Järgmises kolmandik juhtudel on viljatus tingitud meest (male tegurid). Ülejäänud juhtudest on põhjustatud segu mees- ja naissoost asjaolusid, või tundmatute faktoritega.

Viljatus meestel on kõige sagedamini põhjustatud

Mõnikord inimene on sündinud probleemidega, mis mõjutavad tema sperma. Teinekord Probleemid algavad hilisemas elus tänu haiguse või vigastuse tõttu. Näiteks tsüstilise fibroosi põhjustab tihti viljatus meestel.

Arv ja kvaliteet mehe sperma võib mõjutada tema üldist tervist ja eluviisi. Mõned asjad, mis võivad vähendada spermatosoidide arvu ja / või kvaliteediga hulka