Kõrge triglütseriidide: konkreetsetele ohtudele Naised

Igaüks saab arendada kõrge triglütseriidide, teatud tüüpi vererasvade, kuid teatud tegurid võivad muuta nad tõenäolisemalt naistel.

Sa oled suurem tõenäosus on kõrge triglütseriidide kui te olete ülekaaluline, ei teosta, on diabeet või perekonnas on esinenud kõrge triglütseriidide. See kehtib nii meestele kui naistele. Kilpnäärme alatalitlus, lupus, ja kortikosteroidide saab ka tõsta triglütseriidide taset.

Vastavalt Taskukohane Care Act, paljud tervisekindlustuse plaane katab ennetava hoolduse teenused, sealhulgas vererõhku ja kolesterooli linastused, ei kulu teile. Lisateave.

Haigekassa Center

Naised on suurem tõenäosus saada kõrge triglütseriidide kui nad

Teie elustiili saab teha suur erinevus teie triglütseriidide taset.

Küsige oma arstilt, mida eluviisi muutused, mida peaks tegema, kuidas oleks kõige parem seda teha, ja kui kaua see võtab, et teha vahet oma triglütseriidide taset.

Kuidas rohkem kasutada, kaotades kaalu ja uuendate oma dieeti – näiteks vältides töödeldud ja magusat toitu – tõenäoliselt oma to-do list.

Sa peaksid ka küsida oma arstilt, kas mõni teie ravimeid (näiteks rasestumisvastaseid tablette või hormoonasendusravi) on seotud oma kõrge triglütseriidide. Kui jah, siis arst ilmselt ära vahetada oma retsepti.

Kui need muutused ei ole piisavalt, võib teie arst määrata ravimeid nagu niatsiin, statiinid, fibraadid ja omega-3 rasvhappeid. Kuigi jah, elustiili muutused on osa plaanist alandada triglütseriidide hea.

Võtke rasestumisvastaseid tablette, mis sisaldavad estroge; Rase, rasedus võib ajutiselt tõsta triglütseriidide taset; On olnud läbi menopaus; Kas PCOS (polütsüstiliste munasarjade sündroom), hormonaalse häire, kus naistel on kõrgem meessuguhormoonide, PCOS võib tõsta ka tõenäosust südamehaiguste ja diabeedi; Võtke suulise östrogeenid või hormoonasendusravi Therap; Võtke retseptiravimeid nagu tamoksifeeni või vähemal määral, raloksifeen (Evista), mis sihivad östrogeeni taset, arstid nimetavad seda ravimite klassi “SERMe”, mis tähistab “selektiivsed östrogeeni retseptori modulaatorid.

Allikad

Heart Association: “Triglütseriidid: korduma kippuvad küsimused”, “triglütseriidid ja südamehaigusi.

Boulder Medical Center: “östrogeenasendusravile.”

Diabeet õpetamine Center at University of California, San Francisco: “Teie vere lipiidide.”

East Carolina University: “kõrge triglütseriidide: Mis on kõrge triglütseriidide?”

Harvard Medical School: “Sooline küsimused: südamehaiguste riski naistel.” “Tema ja Hers südamehaigusi.

Juudi Haigla: “Hormoonasendusravi (HAR): Hea, Halb ja Inetu”.

Michael McDermott MD, lavastaja, endokrinoloogia ja Diabetes praktika, Colorado ülikooli haiglas.

National Institutes of Health: “Postmenopausaalne terviseprobleeme.”

Northwestern University: “Ülevaade polütsüstiliste munasarjade sündroom (PCOS).”

NYU Langone Medical Center: “triglütseriidide taset Ennusta insuldi postmenopausis naistel.”

Rõõm: “In Rasedus suur piht ja kõrge triglütseriidide: Early Sõel rasedusdiabeet.”

Chicago ülikooli Meditsiin: “defineerimine PCOS.”

Colorado ülikooli terviseteaduste keskus: “Kolesterool ja triglütseriidid Mida peaks teadma.”

University of North Texas: “Association of Osteoporoos ja metaboolne sündroom Eakate afroameerika, Mehhiko-Ameerika, ja mitte-hispaanlased Kaukaasia Naised: võrdlus.”

Sa \ ‘ll leida nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Kolesterool.

Teie tase on praegu

Õnnitleme! Teie üldkolesterooli tase on soovitav vahemik, ja oma taset “halb” LDL kolesterool on optimaalne.

Õnnitleme! Teie üldkolesterooli tase on soovitav vahemik, ja oma taset “halb” LDL kolesterool on lähedal optimaalsele.

Teie üldkolesterooli tase on soovitav vahemik, kuid teie tase “halb” LDL kolesterooli on piiripealsed kõrge. Kui teie LDL läheb suurem, üldkolesterooli tase võib muutuda Piiripealsed kõrge. Mõtle vähendades toiduaineid süüa küllastatud rasva ja suurendada kehalist aktiivsust. Kui sa saad rohkem kasutada, oma taseme “hea” HDL kolesterool võib suurendada, mis võiks aidata hoida oma LDL ja üldkolesterooli kontrolli all.

Teie üldkolesterooli tase on soovitav vahemik, kuid teie tase “halb” LDL kolesterool on kõrge. See võib tähendada, et teie tase kõrge tihedusega lipoproteiin (HDL) ehk “hea” kolesterooli on liiga väike. See on kõige parem on kõrgel tasemel “hea” HDL ja madal “halb” LDL. HDL aitab hoida LDL tase kontrolli all. Küsige oma arstilt oma HDL tase. Kui teie HDL on madal, suurendades oma füüsiline aktiivsus võib suurendada see, mis võib aidata vähendada LDL tase.

Teie üldkolesterooli tase on soovitav vahemik, kuid teie tase “halb” LDL kolesterooli on väga kõrge. See võib tähendada, et teie tase kõrge tihedusega lipoproteiin (HDL) ehk “hea” kolesterooli on liiga väike. See on kõige parem on kõrgel tasemel “hea” HDL ja madal “halb” LDL sest HDL aitab hoida LDL tase kontrolli all. Küsige oma arstilt oma HDL tase. Kui teie HDL on madal, suurendades oma füüsiline aktiivsus võib suurendada see, mis võib aidata vähendada LDL tase.

Teie üldkolesterooli tase on piiripealsed kõrge, kuid õnneks oma taset “halb” LDL kolesterool on optimaalne. See võib tähendada, et teil on kõrge kõrge tihedusega lipoproteiin või “hea” HDL-kolesterooli, mis kaitseb südamehaiguste eest. Või siis võiks olla muude mõõdetud tõus LDL partiklid, mis võib suurendada südamehaiguste. Teie LDL tase ka võiks olla optimaalne, kui te võtate statiini ravimeid. Palun kontrollige oma arstiga, et saada oma täielikku lipiidide profiili ja vaata, kas te võite vajada täiendavat ravi. Vahepeal leiab lisainformatsiooni ‘s Kolesterool Tervisekeskus.

Teie üldkolesterooli tase on piiripealsed kõrge, kuid õnneks oma taset “halb” LDL kolesterool on lähedal optimaalsele. See võib tähendada, et teil on kõrge kõrge tihedusega lipoproteiin või “hea” HDL-kolesterooli, mis kaitseb südamehaiguste eest. Või siis võiks olla muude mõõdetud tõus LDL partiklid, mis võib suurendada südamehaiguste. Teie LDL tase ka võiks olla optimaalne, kui te võtate statiini ravimeid. Palun kontrollige oma arstiga, et saada oma täielikku lipiidide profiili ja vaata, kas te võite vajada täiendavat ravi. Vahepeal leiab lisainformatsiooni ‘s Kolesterool Tervisekeskus.

Teie üldkolesterooli tase on piiripealsed kõrge. Teie tase “halb” LDL kolesterooli on piiripealsed kõrge, liiga. Töö alandada üldkolesterooli vähendab LDL kolesterooli taset. Seda saab teha kasutades talle rohkem ja süüa vähem toitu küllastunud rasvu. Saate toidu märgistusel!

Teie üldkolesterooli tase on piiripealsed kõrge. Teie tase “halb” LDL kolesterool on kõrge. Töö alandada üldkolesterooli vähendab LDL kolesterooli taset. Seda saab teha kasutades talle rohkem ja süüa vähem toitu küllastunud rasvu. Saate toidu märgistusel!

Teie üldkolesterooli tase on piiripealsed kõrge. Aga teie tase “halb” LDL kolesterooli on väga kõrge. Töö alandada üldkolesterooli vähendab LDL kolesterooli taset. Seda saab teha kasutades talle rohkem ja süüa vähem toitu küllastunud rasvu. Saate toidu märgistusel!

Teie üldkolesterooli on kõrge, kuid teie tase “halb” LDL kolesterool on optimaalne. See võib tähendada, et teil on kõrge kõrge tihedusega lipoproteiin või “hea” HDL-kolesterooli, mis kaitseb südamehaiguste eest. Või siis võiks nendel on tõusnud sekundaarne lipiidid, nagu mitte-HDL osakesi, mis suurendavad südamehaiguse riski. Teie LDL tase ka võiks olla optimaalne, kui te võtate statiini ravimeid. Palun kontrollige oma arstiga, et saada oma täielikku lipiidide profiili ja vaata, kas te võite vajada täiendavat ravi. Vahepeal leiab lisainformatsiooni ‘s Kolesterool Tervisekeskus.

Teie üldkolesterooli on kõrge, kuid teie tase “halb” LDL kolesterool on lähedal optimaalsele. See võib tähendada, et teil on kõrge kõrge tihedusega lipoproteiin või “hea” HDL-kolesterooli, mis kaitseb südamehaiguste eest. Või siis võiks nendel on tõusnud sekundaarne lipiidid, nagu mitte-HDL osakesi, mis suurendavad südamehaiguse riski. Teie LDL tase ka võiks olla optimaalne, kui te võtate statiini ravimeid. Palun kontrollige oma arstiga, et saada oma täielikku lipiidide profiili ja vaata, kas te võite vajada täiendavat ravi. Vahepeal leiab lisainformatsiooni ‘s Kolesterool Tervisekeskus.

Teie üldkolesterooli tase on kõrge. Teie tase “halb” LDL kolesterooli on piiripealsed kõrge. Töö alandada üldkolesterooli vähendab LDL kolesterooli taset. Seda saab teha kasutades talle rohkem ja süüa vähem toitu küllastunud rasvu. Saate toidu märgistusel!

Teie üldkolesterooli tase on kõrge. Teie tase “halb” LDL kolesterool on kõrge, liiga. Töö alandada üldkolesterooli vähendab LDL kolesterooli taset. Seda saab teha kasutades talle rohkem ja süüa vähem toitu küllastunud rasvu. Saate toidu märgistusel! Kui te olete hädas, et alandada üldkolesterooli ja LDL-kolesterooli taset, võib arst välja kirjutada ravimeid, nagu statiinid. Pärast ravi, toidu ja kasutamise juhiseid tulemusena peaks parandusi.

Teie üldkolesterooli tase on kõrge, ja oma taset “halb” LDL kolesterooli on väga kõrge. Töö alandada üldkolesterooli vähendab LDL kolesterooli taset. Seda saab teha kasutades talle rohkem ja süüa vähem toitu küllastunud rasvu. Saate toidu märgistusel! Kui te olete hädas, et alandada üldkolesterooli ja LDL-kolesterooli taset, võib arst välja kirjutada statiinid või muu kolesterooli alandavad ravimid.

Leiad nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Kolesterool.