Kõrge vererõhk Hooldamine: Ravimid ja elustiili muutused

Selleks, et diagnoosida kõrge vererõhk, oma tervishoiuteenuse osutaja kontrollib vererõhku koos vererõhuaparaat. See on oluline pöörata tähelepanu nii kõrgem (süstoolne) ja alumine (diastoolne) numbrid vererõhu näidud.

Normaalne vererõhk on alla 120 (süstoolne) üle 80 (diastoolne). Teil võib olla kõrge vererõhk, kui teie lugemine on regulaarselt üle 140/90.

Teil võib olla palju rohkem edu ravivad erektsiooni probleeme kui õnnestub vererõhku esimene. Söömine hästi ja teostamisel regulaarselt aitab ennetada ja ravida kõrget vererõhku; Kui vajate abi hallata oma vererõhku, proovige DASH (Dieet- Approaches to Stop hüpertensioon) toitumine. Pärast seda plaani võib alandada vererõhku nii vähe kui 2 nädalat. Üldiselt DASH dieeti rõhutab süüa täisteratooteid, köögiviljad, puuviljad ja madala rasvasisaldusega piimatooteid, piirates samal ajal soola, rasva ja suhkrut; Sa …

Kuigi mõlemad numbrid on tunda, et on oluline, süstoolne vererõhk on ilmselt parem näitaja oma südamehaiguste riski. Inimestele alla 50-aastastel, diastoolse number on tähtsam näitaja südamehaiguste riski.

Elustiil Muudatused kõrgvererõhu

Making elustiili korrigeerimist on oluline säilitada normaalset vererõhku. Tegelikult on enamik arste soovitan elustiili muutused enne väljakirjutamist narkootikume. Elustiili muutused on ka Ravidoosi eelnevalt hüpertensioon, seisund, milles vererõhuväärtusele on kõrgemad kui 120/80, kuid allpool 140/90.