Kõrge vererõhk-Millal kutsuda arst

Helistage oma arstile nüüd või pöörduda koheselt arstiabi kui

Teie vererõhk on tavapärasest märgatavalt kõrgemad (näiteks 180/110 või kõrgem); Sa arvad, et kõrge vererõhk põhjustab sümptomeid, selline; Tugev peavalu; Ähmane nägemine.

Kui teil on kõrge vererõhk (või hüpertensioon) ja on probleeme erektsioonihäired (ED), esimene samm on lahendust, et näha oma arstiga. Sul võib olla veidi kõhklev, et arutada oma seksuaalelu arstiga, kuid kindel, arst on kuulnud seda kõike enne ja teavad, kuidas teid aidata; Erektsioonihäired on üsna levinud. Üks uuring ajakirjas Journal of Geriaatria Ühingu leiti, et peaaegu pooled meestest vanuses üle 40 kõrge vererõhu on ED; Arst …

Helista arstile, kui

Täiskasvanud soovitatakse vererõhku regulaarselt kontrollida.

Teie vererõhk on võimalik kontrollida

Sest diagnoosimise ja ravi kõrge vererõhu, vaata

Teie vererõhk on 140/90 või kõrgem kaks või enam korda; Sa arvad, et võib ka kõrvaltoimete oma vererõhku meditsiin; Teie vererõhk on tavaliselt normaalne ja hästi kontrollitud, kuid see läheb üle normi rohkem kui ühel korral.

Kliinikus, kus te töötate või kooli minna; Apteekides, tervis messid, fitness, rahvamajad, tuletõrje ja kiirabi jaamad; Õde praktik või arsti assistent; Autor esmatasandi arsti.

Esmatasandi arsti; Sisearsti; Kardioloogiga (südame spetsialist). Üldiselt kardioloog on vaja ainult juhul väga kõrge vererõhk või kui isikul on muul tõsised südameprobleemid; Nefroloogi (neeru spetsialist), äärmuslikel juhtudel; Õde praktik; Arst assistent.