Kuidas istuda korrektselt

Kui töötate kontoris ja kasutada arvutit, saate vältida vigastusi istub õiges asendis ja korraldades oma laua õigesti.

parandada oma poos

Vältida seljavalu korrigeerides oma tooli nii, et alaselg on korralikult toestatud. Õigesti reguleeritud tool vähendab pinget seljas. Võta üks, mis on kergesti reguleeritav, nii et saate muuta kõrgust, tagumine asend ja kalle. Põlved peavad olema veidi väiksem kui puusad. Kasutage jalatugi vajadusel.

Muuda oma tooli kõrgus nii, et saate kasutada klaviatuuri oma randmete ja käsivarte sirge ja tasandi põranda. See aitab ära hoida ülekoormusvigastused. Küünarnukid poolt pool keha, nii et käsi moodustab L-kujuliselt küünarnuki.

Selja toetamiseks

Jalad peaks olema põrandal. Kui nad ei ole, küsida, kas sul võib olla jalatugi, mida saab jalataldade tasemel, mis on mugav. Ärge risti jalgu, sest see võib põhjustada poos seotud probleemid.

Teie ekraanil peab olema otse ees. Hea juhend on asetada monitori umbes turuväärtuse ära, mille ekraani ülaosas umbes silmade kõrgusel. Selle saavutamiseks võib olla vajalik, et saada stand monitori. Kui ekraan on liiga kõrge või liiga madal, pead painutada oma kaela, mis võib olla ebamugav.

Tehke klaviatuuri ees, kui kirjutada. Jätke umbes 4-6 tolli (100mm-150mm) ees laual, et puhata oma randmete ridade vahel kirjutades. Randmete peab olema sirge, kui kasutate klaviatuuri. Hoidke küünarnukid vertikaalne all oma õla ja õige sinu kõrval. Mõnedele inimestele meeldib kasutada käetoeks hoida oma randmed otse ja samal tasemel kui võtmed.

Positsioon ja hiirega sulle nii lähedal kui võimalik. Hiir matt randme pad võib aidata hoida randme sirge ja vältida ebamugavaid painutamine. Kui te ei kasuta oma klaviatuuri, lükake see ühel küljel, kui hiirega palju.

Teie ekraanil peab olema nii mittepimestavat kui võimalik. Kui seal peegeldust ekraanil, hoia peegli ees ekraanil, et sa tead, mis selle põhjuseks. Paigutage monitor vältida peegeldus õhuliini valgustus ja päikesevalguse eest. Vajadusel tõmba rulood kogu aknaid ja asendada laevalgustid laua tuled. Reguleerimine ekraani heledust või kontrastsust saab teha palju lihtsam kasutada.

Inimesed bifokaalse prillid võib neid leida vähem kui ideaalne arvuti tööd. On oluline, et oleks võimalik näha ekraani lihtsalt ilma, et suurendada või vähendada oma peaga. Kui te ei saa mugavalt töötada bifocals, võite te vajada erinevat tüüpi prillide. Pöörduge optik kahtluse korral.

Reguleerige oma tool

Positsioon sageli kasutatakse esemeid, nagu näiteks telefoni või klammerdaja, käeulatuses. Vältida korduvalt venitades või keerates jõuda asju.

Kui sa kulutad palju aega telefoni, proovige vahetada oma mobiiltelefoni peakomplekti. Korduvalt surumist telefoni vahel kõrva ja õla võib pingestada lihaseid kaela.

07/12 /

07/12 /

Puhka jalga põrandale

Parandada oma tervist tööl, kus jagatakse nõuandeid tegelevad stress, RSI, seljavalu, kasutamise ja tervisliku lõuna-

Näpunäiteid, et hoida selg terve ja vältida seljavalu, sh harjutusi ja nõuandeid hea poos

Tehke ekraani silmade kõrgusel

Klaviatuuri kasutamine

Hoidke hiire lähedal

Vältida ekraani peegeldus

Töö prillide

Tee objektide kättesaadav

Vältida telefon tüve

Tervislik tööl tagasi

Töökoha tervist

Vaata peale selg