kuidas on narkolepsia ravida?

Narkolepsia on mingit ravi. Kuid ravimid, elustiili muutusi ning muid teraapiaid võib leevendada paljud selle sümptomeid. Ravi narkolepsia põhineb tüüpi sümptomid sul on ja kui raske neil on.

Mitte kõik ravimid ja elustiili muutused tööta kõigi jaoks. See võib kesta nädalaid või kuid teie ja teie arst leida parim ravi.

Teil võib tekkida vajadus ühe või mitme ravimid narkolepsia sümptomeid. Nende hulka võivad kuuluda

Ravimid

Mõned retsepti ja üle leti ravimid võivad segada une. Küsige oma arstilt nende ravimite ja kuidas neid vältida, kui võimalik. Näiteks võib arst soovitada teil vältida antihistamiinikumid. Need ravimid pärsivad histamiini, ainet, veres, mis soodustab ärkvelolekut.

elustiili muutused

Kui te võtate regulaarselt uinakuid, kui teid uniseks, võib vajada vähem meditsiinis ärkvel püsida.

Elustiili muutused võivad ka aidata leevendada ka narkolepsia sümptomeid. Te võite võtta meetmeid, et oleks kergem uinuda öösel ja jääda magama.

Teatud tegevuste, toitude ja jookide enne magamaminekut võib hoida sind ärkvel. Proovi neid juhiseid järgida

Veel näpunäiteid paremini magada, minna National Heart, Lung, and Blood Institute on “Sinu teejuht tervisliku une.”

Valgusteraapia võib aidata teil hoida regulaarselt magada ja ärgata ajakava. Seda tüüpi ravi, siis istuda ees heledast kastist, mis on eriline tuled, 10 kuni 30 minutit. See ravi aitab teil tunda vähem unine hommikul.

Dr Michael Twery direktor National Center Unehäirete Research in NHLBI jagunemise kopsuhaiguste, intervjuud dr Emmanuel Mignot direktor Stanford Center for Sleep Sciences ja Meditsiin ja Stanfordi Center narkolepsia, umbes edusammud narkolepsia teadus .

NHLBI stipendiaadi dr Mignot on krediteeritud avastamas põhjuseks narkolepsia-häire, mis põhjustab perioodide äärmiselt päevast unisust. Ei ole teada ravi, kuid NHLBI on otsustanud toetada uuringuid, et paremini mõista, ravida ja isegi ennetada või ravida narkolepsia samuti teiste südame-, kopsu-, vere- ja unehäired.

Unehäirete ja unepuuduse: Parem tervishoid teadusuuringute

Muud ravid