kuidas on rh vastuolu ravida?

Rh vastuolu töödeldakse ravimit nimega Rh immuunglobuliini. Ravi imikule kellel on hemolüütiline aneemia varieerub põhineb seisundi tõsidusest.

Eesmärkide ravivad Rh vastuolu on tagada, et teie laps on terve ja alandada oma riski tingimusel tulevikus rasedust.

Kui Rh vastuolu diagnoositakse raseduse ajal, saate Rh immuunglobuliini oma seitsmenda kuu raseduse ja uuesti 72 tunni jooksul.

Ravi eesmärgiks

Samuti võib saada Rh immuunglobuliini kui riski vereülekande vahel teid ja laps on kõrge (näiteks kui teil on olnud raseduse katkemine, emakaväline rasedus, või verejooks raseduse ajal).

Ravi Rh Vastuolu

Rh immuunglobuliini sisaldab Rh antikehad, mis kinnituvad Rh-positiivne vereliblede sisaldust veres. Kui see juhtub, keha ei reageeri lapse Rh-positiivsed rakud nagu võõrkeha. Selle tulemusena keha ei tee Rh antikehi. Rh immuunglobuliini tuleb õigel ajal korralikult tööle.

Kui teil on tekkinud Rh antikehad, meditsiin enam aidata. Sellepärast naist, kellel on Rh-negatiivne veri tuleb ravida ravimi iga raseduse või muudest sündmustest, mis võimaldab tema vere segada Rh-positiivne veri.

Rh immuunglobuliini süstitakse lihasesse oma käe või tuhara. Kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda valu süstekohal ja kerge palavik. Ravim võib ka süstitakse veeni.

Mitmed võimalusi raviks on olemas hemolüütiline aneemia last. Kerge juhtudel ei ole ravi võib olla vajalik. Kui ravi on vajalik, et laps võib anda ravimit nimega erütropoetiin ja rauapreparaate. Nende ravi võib viia selleni, et keha teha punaseid vereliblesid.

Kui hemolüütiline aneemia on raske, võib laps saada vereülekannet nabanööri kaudu. Kui hemolüütiline aneemia on raske ja laps on peaaegu täis perspektiivis võib arst esile töö alguses. See võimaldab lapse arstiga ravi alustada kohe.

Vastsündinud, kes on raske aneemia võib ravida vere verevahetus. Menetlus hõlmab aeglaselt eemaldamist vastsündinu veres ja asendatakse see värske vere või plasma doonorilt.

Vastsündinud ka võib ravida spetsiaalvalgustus vähendada bilirubiini nende veres. Need beebid võivad olla kollatõbi (kollakas nahavärv ja silmavalged). Kõrge bilirubiini põhjustada kollatõbe.

Vähendades vere s bilirubiinisisaldusel on oluline, sest kõrge Selle ühendi võib põhjustada ajukahjustust. Kõrge bilirubiini tihti näinud lapsi, kes on hemolüütiline aneemia. Seda seetõttu, et ühend vorme kui punaste vereliblede murda.

Ravi hemolüütiline aneemia