Kuidas sobituvad Baby pardal

Pärast sünnitust, kui kiiresti saab alustada treeningut jälle?

Iga naine on erinev. “Mõned naised võtavad kuus kõndida normaalselt, samas kui teised on tagasi matkarajal oma beebi 2 nädala jooksul,” ütleb Robert O. Atlas, MD, Mercy Medical Center Baltimore.

Kättetoimetamise viisist olete olnud küsimustes. “Keisrilõige nõuab rohkem aega taastuda kui normaalne sünnitus,” Atlas ütleb.

Kui ab lihased lõigatakse ajal C-lõigud, jäävad nad väga õrnad pärast sündi. Kui teie füüsiline koormus on liiga raske ja mõjutab selles valdkonnas, see võib kaasa tuua song, Atlas ütleb. “Kui sa teed kõhu harjutusi ja selles valdkonnas tunneb pakkumise, oota veel paar päeva või nädala ja proovi uuesti.”

“See sõltub ka treeningu tüüp,” Atlas ütleb. Näiteks on lihtsam minna tagasi midagi nagu jooga või Pilates, mis on pehmem keha, kui tagasi suure mõjuga rutiin nagu jooksmine.

Kui sa olid voodis puhata pikka aega enne, kui teie laps või pidid kaksikud või muu kordsed, pidage nõu oma arstiga. Kui teil oli preeklampsia raseduse ajal, võib arst soovitada ka edasi lükata kasutamise mõneks ajaks.

Kui teie arst annab teile OK kasutamise, College of sünnitus Arstid ja günekoloogid (ACOG) ütleb, et alustada lihtne harjutusi ja aeglaselt ehitada kuni keerulisemate liigub.

Keskendu sisu tugevust ja tasakaalu koolitust. Kuid ole ettevaatlik, sest raseduse hormoonid teha liigeste vabam, ütleb Fabio Comana, füsioloogi National Academy of Sports Medicine.

Näiteks, kui põlvi tunne ebastabiilne, kui ta kasutab, midagi vähem väljakutseid kuni teie liigesed muutuvad tugevamaks.

Making plaan, et sa ei suuda sammu on tähtsam kui algab kohe pärast sünnitust, ütleb Sara Morelli, MD, Ülikooli Reproduktiivse Associates Hasbrouck Heights, NJ. “Walking on suurepärane võimalus alustada saada tagasi kuju ja valmistuda jõulisema kasutamise hiljem,” ütleb ta.

Proovi klassi või rühma uusi moms. “Nad saavad teid majast välja täiskasvanud suhtlemist ja võimaldab teil veeta aega koos teiste naiste oma samas olukorras,” Atlas ütleb.

Võite kasutada kui sa rinnaga. Kui treeningu on intensiivne, piimhappe keha teeb võib muutuda, kuidas teie rinnapiima maitseb lapsele.

Kui laps ei sööda kui ka kohe pärast treeningut kaaluda toitmine baby vahetult enne treeningut “Morelli ütleb.” See on tõenäoliselt muuta rinnad mugavam treeningu ajal.

Allikad

Robert O. Atlas, MD, tool, osakonna sünnitusabi ja günekoloogia, Mercy Medical Center, Baltimore.

College of sünnitus Arstid ja günekoloogid: “saada kuju pärast lapse sündi.”

Fabio Comana, MS, ATT, spordifüsioloogi, National Academy of Sports Medicine.

Sara Morelli, MD, University Reproduktiivse Associates, Hasbrouck Heights, New Jersey

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …