Kuidas Teie asjade Telli

Enamik meist ei meeldi mõelda koostada tahe, allkirjastades “ei taaselustada” korraldusi või plaanib tõrjevahendid. Nii et me seda ei tee. Aga kui me diagnoositi eluohtlik haigus, need asjad äkki võtab uue kiiresti.

Enne aja kulgemine algab lühike, on oluline veenduda, et paned kõik, et kui sa sooviksid seda.

Mis on kõige olulisemad asjad, mida vajate lõpp-elu planeerimist? Must-do list: testament, eelnevalt direktiivides, vastupidav volikiri tervishoiu otsuseid ja matused ja matmine / tuhastamise eelistusi.

Üle poole USA täiskasvanutest ei ole tahtmist. Aga teil on vaja üks, isegi kui sa ei ole suur Kinnisvara levitada seas oma pärijatele.

Inimesed, kes surevad seadusjärgse – õiguslik termin “ilma tahe” – saata oma lähedastele kohtusse navigeerida testamendi protsessi ja tegeleda jagades vara samas nad ikka leinavad.

Ja küsida endalt: Kas soovite, et määrata oma vara minna, või sa tahad, et riik seda teha?

Kirjutamine tahe ei ole nii raske. On mitmeid odav internetireklaam tahe kirjalikult programmid. Parem ikka, palgata perekonnaõiguse advokaat, et aidata teil ette ühe. Kulud erinevad vastavalt sellele, kus sa elad ja kui palju aega teie olukord nõuda advokaat, aga kui sul on tohutu kinnisvara jagada, siis ei tohiks olla panga purustamine.

Lisaks näeb ette, kuhu soovite oma vara minna, oma tahet või saatedokument peaks sisaldama ka paberid tuuakse teie plaanid eestkoste alaealiste laste, kui teil on.

Mõnikord nimetatakse elutestamentide selles dokumendis tuuakse välja meetmed, kellele soovid võtta või mitte võtta, et pikendada oma elu. See dokument on õiguslikult siduv. See on väga tähtis, on pühendatud spetsiaalse artikli edasipääsu direktiividega.