Kuidas valmis Emaduspuhkus

Ei plaanite oma sünnituspuhkusele enne tähtaega on nagu jättes puhkusel ilma reservatsioone. Niipea, kui te rasestuda – või isegi kui hakkad Raseduse planeerimine – see on hea mõte, et teada saada, mida tööandja puhkuse poliitika ja määrata ajakava, et saada valmis oma lahkumist.

Vastavalt föderaalse Pere ja Medical Leave Act, kõik USA ettevõtted, kus töötab 50 või rohkem inimest peab pakkuma töötajatele ootab last vähemalt 12 nädalat puhkust. Kahjuks aeg ei ole vaja maksta. Teie riik võib pakkuda täiendavaid katvuse kaugemale föderaalseaduse tagab.

Ainult 8% USA firmad pakuvad tahes tasustatud rasedus- ja sünnituspuhkus, mis tähendab, et see on tõenäoline, et sul kas läheb tagasi tööle enne, kui tõesti tunnen valmis, või siis saad võtta palgata puhkust.

Pere ja Medical Leave seadust kohaldatakse partneritega, liiga, nii et rääkida oma partneriga umbes puhkust võib ta saada tööd. Veenduge, et teie kaks arutavad enne oma tähtpäeva läheb liiga lähedal

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Lisaks võtab ametnik sünnituspuhkust, siis võib olla võimalik, et koguda rohkem aega abil puhkuse ajal, haiguspäevad, puude või muud liiki isiklikku puhkuse ajal. Uuri, mis võimaldas.

Võite küsida ka oma tööandjaga võimalusi kui pöördute, mis võib anda teile rohkem aega oma lapsele, nagu

Kui teil on usaldusväärne kaastöötajate, kes on juba läbinud sünnituspuhkust, paluge

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?