labetalooliga (suukaudne) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil esineb nahasügelus, tume uriin, isutus, kollased silmad või nahk, gripilaadsed sümptomid, või kõhuvalu või hellus. Need võivad olla sümptomid maksakahjustust.

TRANDATE võib põhjustada südamepuudulikkust mõnedel patsientidel. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus või ebamugavustunne; dilateerivasse kaela veenid; äärmine väsimus, ebaregulaarne hingamine; südame rütmihäired; õhupuudus; näo, sõrmed, jalad või sääred; kaalutõus või vilistav hingamine.

See ravim võib põhjustada muutusi oma veresuhkru taset. Ka see ravim võib varjata märke madal veresuhkru tase, nagu kiire pulss. Pöörduge arsti poole, kui teil on neid probleeme või kui te märkate muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur testid.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu päeva enne operatsiooni ajal või meditsiinilise katseid.