Lac-hydrin

Ammooniumlaktaati on kombinatsioon piimhappe ja ammooniumhüdroksiidi. Ammooniumlaktaat on kreem.

Ammooniumlaktaat kasutatakse raviks kuivale, kestendav, nahasügelus.

Ammooniumlaktaat võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Sa ei tohi seda ravimit, kui olete allergiline ammoonium laktaat, glütseriin, mineraalõli, propüleenglükool või parabeene.

Ammooniumlaktaat võib olla suurem tõenäosus põhjustada naha ärritust inimesi, kes on õiglane või tundlikule nahale.

FDA raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas ammoonium laktaadi aktuaalne kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Ei ole teada, kas ammoonium laktaadi aktuaalne eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Ärge andke seda ravimit lapsele ilma arsti poole.

Ammooniumlaktaati kasutatakse tavaliselt kaks korda päevas. Kasutage täpselt nii nagu etiketil või arsti poolt. Mitte kasutada suuremaid või väiksemaid summasid või kauem kui soovitatav.

Raputa hooldusvedelikuna seda ravimit ka vahetult enne kasutamist.

Peske käsi enne ja pärast seda ravimi, kui te kasutate seda ravida käe seisukorras.

Ärge kandke ammoonium laktaadi näole, kui arst on teile rääkinud.

Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane või kui need süvenevad kasutades ammoonium laktaadi aktuaalne.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Kandke annus niipea, kui see teile meenub. Kui on peaaegu aeg võtta järgmine annus, oodake, kuni siis selleks, et ravimit ja jätke unustatud annus vahele. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Üledoos on ebatõenäoline, kasutades ammoonium laktaadi aktuaalne.

Ärge võtke suhu. Ammooniumlaktaat aktuaalne on mõeldud kasutamiseks ainult nahal. Ärge kasutage seda ravimit lahtistele haavadele või päevitunud tuulepõletatud, kuiv, lõhenenud või ärritatud nahal. Kui seda ravimit satub silma, nina, suu, pärasoole või tupe, loputa veega.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Loobuge ammoonium laktaadi aktuaalne ja helistage oma arstile, kui teil on

raske punetus või kipitus, kuhu ravimit kanti.

Sageli esinevad kõrvaltoimed võivad olla

Kerge kuivust või nahaärrituse pärast kasutamist; või

verevalumid värvimuutus töödeldud nahka.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Ei ole tõenäoline, et teised ravimid võtate suukaudselt või süstida saab mõjutada paikselt ammoonium laktaadi. Kuid paljud ravimid võivad üksteisega suhelda. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid.

 Cerner Multum, Inc. Version: 5.03. Paranduse kuupäev: 2013/11/06, 04:50:48.