Lac-hydrin koor

Ravivad kerge kuni raske vormid kuiv, kestendav nahk.

Lac-Hydrin kreem on niisutav aine. Täpselt kuidas see toimib on teadmata, kuid see suurendab vee kogus nahas, muutes selle pehmemaks ja elastseks.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda Lac-Hydrin koor. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda Lac-Hydrin koor. Sest vähe, kui üldse, Lac-Hydrin kreem imendub verre, on oht, et see suheldes teise ravimiga, mida on madal.

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui Lac-Hydrin koor võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage Lac-Hydrin koor, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada Lac-Hydrin koor.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

Burning; kuiv nahk; punetus; ärritus; sügelus; lööve; kipitust.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgeslööve; hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele); halvenemine seisukorras.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe. Lac-Hydrin koor võib olla kahjulik allaneelamisel.

Hoida toatemperatuuril, vahel 59 ja 86 kraadi F (15 ja 30 kraadi C). Hoia Lac-Hydrin koor välja lastele kättesaamatus kohas ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta Lac-Hydrin kreemi või mõne teise ravimiga. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist teavet Lac-Hydrin koor. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida Lac-Hydrin koor. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid Lac-Hydrin koor.