lahtistav (rektaalselt) enne kasutamist

Allergia

pediaatriline

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Lahtisteid ei tohi anda väikelastele (kuni 6-aastased), kui on ette nähtud oma arstiga. Kuna lapsed ei oska kirjeldada oma sümptomeid väga hästi, nad tuleks kontrollida arst enne anda lahtistit. Laps võib olla haigus, mis vajab teiste ravi. Kui jah, lahtistid ei aita ja võib isegi põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid või teha seisund halvem.

Samuti, nõrkus, suurenenud higistamine ja krambid (hood) võib olla eriti tõenäoline saanud lastel klüsmide või rektaalne lahendusi, sest need võivad olla tundlikumad kui täiskasvanud nende mõju.

Nõrkus, suurenenud higistamine ja krambid (hood) võib olla eriti tõenäoline eakatel patsientidel, kuna need võivad olla tundlikumad kui noorematel täiskasvanutel mõjudele rektaalne lahtistid.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

vanurite

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Ravimite koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Muud koostoimed

Teisi terviseprobleeme