Lamictal cd

Tõsine eluohtlikke nahalööbeid, mis vajasid hospitaliseerimist ja ravi lõpetamist on põhjustatud lamotrigiini täiskasvanutel ja lastel. Tõsiste lööve on lastel suurem kui täiskasvanutel. Lamotrigiini XR on eeldatavasti sarnane oht raske lööve, kuigi ei ole piisavalt andmeid, et otsustada sagedus ja oht lamotrigiinraviga XR. Risk lööve võib suureneda ka samaaegne manustamine lamotrigiini valproaadiga (sisaldab valproehappe ja divalproeksnaatriumile), üle on soovitatav algannus lamotrigiini või üle soovitatava annuse suurendamise lamotrigiini. Kuigi raskeid nahalööbeid on esinenud ka ilma neid tegureid. Peaaegu kõigil juhtudel eluohtlikud lööbed seotud lamotrigiini jooksul on esinenud 2 kuni 8 nädalat kestnud ravi alustamist, kuid mõningatel juhtudel on esinenud ka koos 6-kuulist ravi. Healoomuline lööbed esineda ka, kuid see ei ole võimalik ennustada, millised lööbed osutuda tõsiseks või eluohtlik. Lamotrigiini manustatakse tavaliselt katkestada kohe lööbe, kui lööve ei ole selgelt ravimiga seotud. Lööbed võivad veel muutuda eluohtlikuks, puuet või ägeda pärast ravi katkestamist.

Kasutab Lamictal CD

Therapeutic Klass: Krambivastase

Keemiline Klass: Phenyltriazine

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga lamotrigiini närimistabletid, lagunevad tabletid või tabletti lastele teatud tüüpi krampide vanemad kui 2 aastat vana. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 2-aastane.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe eas toime lamotrigiini pikendatud vabanemisega tabletid lastel partsiaalsed nooremad kui 13-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Lamictal CD

Sobivad uuringuid ei ole teostatud suhte vanusest mõju lamotrigiini närimistabletid, lagunevad tabletid või tabletti bipolaarse häirega lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju lamotrigiini ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel, geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme ei ole oodata piiravad aga lamotrigiini eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võivad vajada annuse saanud patsientide lamotrigiini.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad lamotrigiini. See ei pruugi olla omased Lamictal CD. Palun lugege hoolikalt.

Võtke lamotrigiini ainult arsti juhiste järgi, et aidata oma seisundit nii palju kui võimalik ning vähendada võimalust soovimatuid tagajärgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Lamotrigiini võib võtta koos toiduga või ilma või täieliku või tühja kõhuga. Kui arst on teile ravimit võtma teatud viisil, võtke see täpselt nii, nagu ette nähtud.

Kui te võtate närimistabletid dispergeeruvad tabletid, võib need alla neelata tervelt, närida ja alla neelata, või lahustada väheses koguses vedelikuga ja neelata. Tablettide närimiseks nad peaks järgnema koos väikese koguse vee või lahjendatud puuviljamahl abile allaneelamist. Lõhkuda neid tablette, lisage tabletid piisavalt vett või lahjendatud mahla katmiseks tablette (umbes teelusikatäis), oodake, kuni tabletid on täielikult laiali (umbes 1 minut), siis õrnalt lahendus ja neelake seda kohe.

Kui te võtate lagunemas tablett, veenduge, et teie käed on kuivad, enne kui hakkama tablett. Ärge avage blisterpakend, mis sisaldab tableti, kuni olete valmis seda võtma. Eemaldama tableti blisterpakend koorimine tagasi foolium, siis tableti välja. Ärge suruge tabletti läbi fooliumi. Asetage tablett oma keele ja liigutada suus. See peaks sulama kiiresti. Pärast tableti on sulanud, neelata või võtta lonks vett.

Neelake laiendatud vabastavad tabletid tervikuna. Ärge murda, purustada ega närida.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ja ravimvormide ei pruugi samamoodi.

Seda ravimit võib kasutada koos teiste arestimise ravimeid. Hoia kasutades kõiki oma arestimise ravimeid, kui arst käsib teil lõpetada.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Õige kasutamine lamotrigiini

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused, eriti esimese paari kuu jooksul oma lamotrigiini. See võimaldab oma arsti muuta annust, kui vaja, aitab vähendada soovimatuid tagajärgi.

Oluline on öelda oma arstile, kui te rasestute selle ravimi kasutamise ajal. Arst võib teil liituda rasedusregistrit võtvatel patsientidel krampe meditsiinis.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Lamictal CD

Te ei tohi alustada või lõpetada kasutades rasestumisvastaseid tablette või muid naissuguhormoonide tooteid, kui te kasutate seda ravimit enne, kui olete konsulteerinud oma arstiga.

Rääkige oma arstile, kui teil on ebatavalisi muutusi oma menstruaaltsükli näiteks veritsust, kui lamotrigiini ja rasestumisvastaseid tablette või muid naissuguhormoonide tooteid.

See ravim võib suurendada alkoholi toimet ja teised kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; ravimid haigushoogude või barbituraadid lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

Lamotrigiini võib põhjustada nägemise hägustumine, topeltnägemine, kohmakus, tasakaaluhäired, pearinglus või uimasus. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik, hästi koordineeritud, või nägema hästi. Kui need reaktsioonid on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

Nahalööve võib olla märk tõsise soovimatu mõju. Pöörduge arsti poole, kui teil või teie lapsel tekib nahalööve, palavik, gripilaadsed sümptomid, või lümfisõlmede või kui teie krambid muutub halvemaks.

Lamotrigiini võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone mõjutavad mitu elundites (nt neeru- või). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on järgmised sümptomid: palavik, tume uriin, peavalu, nahalööve, lihasvalu või jäikus, kõhuvalu, ebatavaline väsimus või kollased silmad või nahk.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel tuleb erutatud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui teil, teie laps või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige oma arsti või oma lapse arstile.

Lamictal CD kõrvaltoimed

Lamictal CD (lamotrigiini)

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel hakkavad olema kangekaelsust, segasus, uimasus, palavik, külmavärinad, peavalu, iiveldus ja oksendamine, lööve või valgustundlikkus. Need võivad olla sümptomid haruldaste ja raskete seisund, mida nimetatakse aseptilise meningiidi.

Ärge lõpetage lamotrigiini ilma arstiga. Peatumine seda ravimit äkki võib põhjustada krampe tagasi või esinevad sagedamini. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikku lõpetamist.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Bipolaarne häire Seroquel, liitium, clonazepam Klonopin, Abilify, Lamictal

Hõivamise Ennetamine clonazepam Klonopin, diasepaam, Vaalium, Topamaxi, Lamictal

Skisoafektiivne häire Seroquel, Prozac, liitium, fluoksetiin, Abilify, Lamictal

Epilepsia Gabapentiini Lyrica, Neurontini, Lamictal Depakote, Keppra