lamisil

Therapeutic Klass: seenevastaste

Kasutab Lamisil

Keemiline Klass: allüülamiin

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Sobivad uuringuid ei ole teostatud suhte vanusest mõju terbinafiini suukaudse graanulid lastel nooremad kui 4-aastastel seeneinfektsioonidega peanahka. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Sobivad uuringuid ei ole teostatud suhte vanusest mõju terbinafiin lastel seeneinfektsioonidega küüned või varbaküünte. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju Terbinafiinile suulise graanulid ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Lamisil

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga terbinafiin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega terbinafiin.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad Terbinafiinile. See ei pruugi olla omased Lamisil. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt infolehte. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Dermatofüütide tablette võib võtta koos toiduga või tühja kõhuga. Siiski on parem võtta terbinafiini suukaudse graanulid koos toiduga.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui teie sümptomid hakkavad koristama või te tunnete end paremini pärast paari päeva jooksul. Kuna seeninfektsioonide võib olla väga aeglane koristama, peate seda ravimit võtma mitu nädalat või kuud. Kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida.

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta annust samal ajal iga päev. Kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pidage nõu oma arstiga.

Kui kasutate suulise graanulid, siis võib puistata sisu kohta lusikatäis puding või muu pehme, mitte-happeline toit nagu kartulipuder. See segu tuleb neelata vahetult närimata. Ärge kasutage õunamoosi või marjadest valmistatud toite. Kui teil on vaja kahte pakki suulise graanulid iga annus, siis võib puistata sisu nii paketid üks lusikatäis või kaks lusikatäit mitte happeline toit.

Vältida kofeiini (kohv, sooda, šokolaad), kui te kasutate seda ravimit. Dermatofüütide võib põhjustada kofeiini jääda oma keha tavalisest rohkem aega.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine terbinafiini

Kui te unustate annuse terbinafiin, võtke see niipea kui võimalik. Kui teie järgmine annus on vähem kui 4 tunni kaugusel, oodake, kuni siis selleks, et ravimit ja jätke unustatud annus vahele.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga. Teil võib tekkida vajadus seda ravimit võtta mitu nädalat või kuud enne oma nakkuse läheb paremaks.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe arsti poole, kui teil on nahalööve, sügelus, nõgestõbi, hingamisprobleemid või neelamisraskused või mis tahes turse käed, nägu, või suhu, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Lamisil

See ravim võib põhjustada tõsiseid probleeme maksaga, sealhulgas maksapuudulikkus. Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge kohe oma arstile, kui teil esineb iiveldus ja oksendamine, tume uriin, hele väljaheide, kõhuvalu või kollased silmad või nahk samas teie või teie laps kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada probleeme oma maitsemeele või lõhna. Lõpetage selle ravimi võtmist ja rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on muutus või kaotus lõhnataju, muutub maitse või maitse kadumine, isutus või kaalulangus.

Sul võib tekkida depressioon selle ravimi võtmise ajal. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel arvab, et see ravim põhjustab muutusi oma tuju ja käitumist. Teised sümptomid on tunne väga kurb või tühi, ärrituvus, isutus, huvi kadumine või puhkuse eesmärgil, rahutus, keskendumisraskused või unehäired.

Maks probleemid võivad olla tõenäolisem kui juua alkohoolseid jooke, kui te kasutate seda ravimit. Sa ei tohi juua alkohoolseid jooke, kui te kasutate seda ravimit.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

See ravim võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Kui võimalik, vältida inimeste infektsioonid. Pöörduge arsti poole, kui te arvate, haigestunud või kui teil või teie lapsel tekib palavik või külmavärinad, köha või kähedus, alaselja või pool valu või valulik või raskendatud urineerimine.

Lõpetage selle ravimi võtmist ja rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on punetav, kestendav nahalööve või ebatavaline naha tundlikkust päikese, mis võib põhjustada löövet.

Lamisil kõrvaltoimed

Lamisil (Terbinafiinile)

See ravim võib põhjustada naha päikesevalgusele tundlikumaks. Kasutage päikesekreemi, kui olete väljas. Vältida päikeselambid ja solaariumid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Onychomycosis, Toenail Terbinafiinile, itrakonasool, Griseofulviini, Jublia, ciclopirox aktuaalne, Penlac

Tinea corporis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, Lotrisone, mikonasooliga aktuaalne

Tinea capitis Terbinafiinile, itrakonasool, Griseofulviini, Sporanox, Onmel, Gris-PEG

Naha pinnale kandidoos nystatin aktuaalne, klotrimasool aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, mikonasooliga aktuaalne, Nystop