lanreotiidiga nahaalust

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Kasutab lanreotiidiga

Farmakoloogilise Klass: somatostatiin (klass)

lanreotiidiga tuleb anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest lanreotiidiga järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon lanreotiidiga või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju lanreotiidiga süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga lanreotiidiga eakatele. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerude või maksaga, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide lanreotiidiga süsti.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades lanreotiidiga

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate lanreotiidiga, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades lanreotiidi tahes järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise lanreotiidiga. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle Lanreotiid. lanreotiidiga manustatakse shot naha alla oma ülemise tuharad iga 4 nädala järel.

lanreotiidiga kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda lanreotiidiga töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

lanreotiidiga võib suurendada riski, sapikivide. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tõsine kõhuvalu koos iivelduse ja oksendamisega.

lanreotiidiga võivad põhjustada veresuhkru taseme tõusu või langust. lanreotiidiga võib katta kuni märke hüpoglükeemia (madal veresuhkru tase), näiteks muutusi oma pulssi. Kui te märkate muutusi tulemusi oma veresuhkru test või uriinis suhkru test, pidage nõu oma arstiga.

lanreotiidiga võib sind pearinglust. Ärge juhtige autot ega midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas lanreotiidiga teile mõjub.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Õige kasutamine lanreotiidiga

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Neuroendokriinsed kartsinoom Afinitor everoliimus lanreotiidiga, Zortress, SOMATULINE Depot, Afinitor Disperz

Akromegaalia oktreotiid, bromokriptiini, Sandostatin Parlodel, lanreotiidiga, Sandostatin LAR Depot, SOMATULINE Depot, pasireotiidiga, Somavert, struktuuri muutused

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal lanreotiidiga

lanreotiidiga kõrvaltoimed

lanreotiidiga