Lantus

Ravimite klassi: diabeedi

Kasutab Lantus

Farmakoloogilise Klass: insuliin, pikatoimelised

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga insuliinglargiinile eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus soovimatuid tagajärgi, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega seda ravimit.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga insuliinglargiinile eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus soovimatuid tagajärgi, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega seda ravimit.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Lantus

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad insuliinglargiinile, rekombinantse. See ei pruugi olla omased Lantus. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja võib teile seda ravimit. Sul võib ka õpetada, kuidas anda ravimit kodus. Ravim manustatakse shot naha all.

Iga pakendi glargiininsuliini sisaldab patsiendi teabeleht. Lugege see leht hoolikalt ja veenduge, et mõistate

See on kõige parem kasutada teises kohas kehal iga süsti (nt naha alla kõhu või kõht, reie või õlavarre). Kui teil on küsimusi selle, võtke liige oma tervishoiu meeskond.

Kuna insuliinglargiinile alandab veresuhkru üle 24 tunni, tuleb võtta üks kord päevas enne magamaminekut.

Insuliini lahus peaks otsima selge ja värvitu. Ärge kasutage insuliinglargiinile kui see on hägune või paksenenud.

Järgige hoolikalt erilist söömisharjumused oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrolli all hoida, ja on vajalik juhul, kui ravim on korralikult tööle. Samuti kasutada regulaarselt ja test veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida kasutamata kassett või SoloStar® pensüstaldes külmkapis. Kaitsta valguse eest. Mitte külmutada.

Õige kasutamine glargiininsuliini, rekombinantse

SoloStar® eeltäidetud pensüstel, et kasutate praegu ei tohi külmutada. Sa peaksid säilitama pliiatsi toatemperatuuril, kaitstuna otsese kuumuse ja valguse. Visake avas eeltäidetud pensüstel 28 päeva pärast.

Pärast kassett on sisestatud pliiats, ladustage kassette ja pliiatsi toatemperatuuril, ei külmkappi.

Ei jaga insuliini pliiatsid või padruneid teistega mingil juhul. See ei ole ohutu ühe sulu mida kasutatakse rohkem kui üks inimene. Nõelte või pliiatsid võib põhjustada edastamise hepatiidi viirused, HIV või muude vere kaudu levivate haiguste korral.

Teie arst soovib, et kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimestel nädalatel te võtate seda ravimit. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See on väga oluline jälgida hoolikalt mingeid juhiseid oma tervishoiu meeskond umbes

Hädaolukorras-Tegemist võib olla aeg, mil sa pead hädaabi jaoks probleem tingitud Teie diabeeti. Sa pead olema valmis neid hädaolukorras. See on hea mõte

Liiga palju insuliinglargiinile võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Madal veresuhkur võib ka juhtuda, kui te kasutate insuliinglargiinile teise diabeediravim, hilinemise või jäta eine või suupiste, kasutada rohkem kui tavaliselt, alkoholi tarvitamine. Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad viia teadvuse kaotuseni (kulgeb läbi). Erinevad inimesed võivad tunda erinevaid sümptomeid madala veresuhkru. On oluline, et te õppida, millised sümptomid madala veresuhkru siis tavaliselt on nii, et saate seda ravida kiiresti.

Sümptomid madala veresuhkru hulka ärevus, käitumist muuta sarnane purjus, nägemishäired, külm higi, segadus, mõtlemis-, pearinglus või peapööritus, unisus, suurenenud isu, kiire pulss, peavalu, ärrituvus või käitumishäired, närvilisus, õudusunenäod, rahutu uni, värisemine, ebaselge kõne, ja surin kätes, jalgades, huulte või keele.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Lantus

Kui sümptomid madala veresuhkru esine, siis sööge glükoosi tablette või geeli, maisisiirup, mett või suhkrut kuubikuteks või juua mahla, nondiet karastusjookide või suhkrut lahustada vees, et leevendada sümptomeid. Samuti kontrollige oma vere madala veresuhkru taset. Saada arsti juurde või haiglasse kohe, kui sümptomid ei parane. Keegi peaks kutsuma erakorralist arstiabi kohe, kui rasked sümptomid nagu krambid (hood) või teadvusetus tekkida. Kas glükagooni komplekt saadaval koos süstla ja nõela, ja teame, kuidas seda kasutada. Teie leibkonnast ka peaksid teadma, kuidas seda kasutada.

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui te ei võta piisavalt või jäta annuses oma diabeediravim, söövad või ei järgi oma söömisharjumused, on palavik või infektsioon, või ei kasuta nii palju kui tavaliselt.

Sümptomid kõrge veresuhkru hulka nägemishäired, unisus, suukuivus, punetav kuiv nahk, puu-like hinge lõhn, sagenenud urineerimine, ketoonid uriinis, isutus, kõhuvalu, iiveldus või oksendamine, väsimus, rahutu hingamine (kiire ja sügav), teadvusekadu, ja ebatavaline janu.

Kui sümptomid kõrge veresuhkru esine, kontrollida oma veresuhkru taset ja siis helistada oma arsti juhiseid.

See ravim võib põhjustada pearinglust või uimasust. Ärge juhtige autot ega midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas see ravim teile mõjub.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada madal kaaliumi sisaldus veres. Ärge kasutage ravimeid, toidulisandeid või soolaasendajates mis sisaldavad kaaliumi, kui sa ei ole seda arutanud oma arstiga.

Lantus kõrvaltoimed

Lantus (insuliinglargiinile)

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga, gliburiidi, pioglitasoon, Invokana, Tradjenta, GLUCOPHAGE Janumet’iga

Diabeet tüüp 1 aspartinsuliinist, Levemiri Novolog, Humalog, Toujeo, Tresiba, Lantus SoloStar Apidra Humulin N, Humulin R