leflunomiidi

Tuleb rasedus välistada enne ravi alustamist leflunomiidi. Leflunomide on vastunäidustatud rasedatele või fertiilses eas naistel, kes ei kasuta usaldusväärseid rasestumisvastaseid vahendeid. Rasedus ajal tuleb vältida leflunomiidi ravil või enne lõpetamist ravimi elimineerimise protseduuri pärast ravi. Raske maksakahjustuse, kaasarvatud surmaga lõppenud maksapuudulikkus, on täheldatud mõnedel patsientidel. Mitte kasutada ägeda või kroonilise maksahaiguse või ALT suurem kui 2 korda üle normi ülemise piiri. Seire soovitas koos võimaliku ravi katkestamine, kui märgid / maksakahjustuse sümptomid esineda. Kui tõenäoline leflunomiidi indutseeritud sooritada kolestüramiin puhastumiseks.

Kasutab leflunomiidi

Therapeutic Klass: Immuunsüsteemi vähendavaid

Farmakoloogilise Klass: dihüdroorotaat inhibiitorit

leflunomiidi on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Leflunomiidi järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või leflunomiidi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju leflunomiid- lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga leflunomiid- eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud närviprobleemid, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega leflunomiidi.

Enne Kasutades leflunomiidi

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate leflunomiidi eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades leflunomiidi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades leflunomiidi mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks leflunomiidi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke Leflunomide ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Annus leflunomiidi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid leflunomiidi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse leflunomiid-, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et leflunomiidi tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades leflunomiidi raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Leflunomide võib põhjustada sünnidefekte, kui isa kasutab seda, kui tema seksuaalse partner rasestub. Mehed võttes leflunomiidi peaks kasutama kondoomi, kui rasestumisvastast seksuaalvahekorra ajal. Inimene, kes kavatsevad last eostada lõpetate leflunomiid- ja vaadake oma arstile.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida leflunomiidi. Loobuge leflunomiid- ja pidage nõu oma arsti kohe, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest, võttes samal ajal leflunomiidi: kobrutamisega või lõdvenemine nahka külmavärinad, nahasügelus, liiges- või lihasvalu; punane nahakahjustused, sageli lilla keskus ; haavandid, haavandid, või valged laigud suus või huultel või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Õige kasutamine leflunomiid-

Maks võib tekkida probleeme, kui te kasutate leflunomiidi. Loobuge leflunomiid- ja pidage nõu oma arsti kohe, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: kõhuvalu või kõhuvalu või hellus, savi värvi väljaheide; tume uriin, isutus, palavik, peavalu, isutus, iiveldus või oksendamine ; nahalööve; jalgade paistetus või sääred, ebaharilik väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk.

Leflunomide võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on köha või ilma palavik, õhupuudus, või hingamisraskused.

Sa pead olema nahatestid tuberkuloosi enne kui hakkate leflunomiidi. Rääkige oma arstile, kui teil või kellelgi teie kodus on kunagi olnud positiivne reaktsioon tuberkuloosi test.

Kasutades leflunomiidi võib suureneda risk saada tõsiseid infektsioone või vähk. Rääkige oma arstile, kui teil on mure selle riski.

Loobuge leflunomiid- ja pidage nõu oma arsti kohe, kui teil on põletamine, tuimus, kipitus, valulik aistingud, käed või jalad, või jalad. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse perifeerne neuropaatia.

Kuigi sa ravitakse leflunomiidi ja pärast kasutamise lõpetamist see, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta. Live vaktsineerida ajal ei tohi manustada Leflunomiidiga.

Sa pead olema oma vererõhku mõõta enne ravi alustamist Leflunomide ja kui te kasutate seda. Kui te märkate muutusi oma soovitatakse vererõhku, helistada arstile. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal leflunomiidi

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

leflunomiidi kõrvaltoimed

leflunomiidi

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Reumatoidartriit Humira, Plaquenil, hüdroksüklorokviini sulfasalazin, Enbrel Remicade, rituksaani, rituksimaabiga, Vimovo, Duexis, Cimzia ORENCIAs Arava, Simponiga infliksimabi Adalimumaab, Actemra etanertsepti Azulfidine Abatatseptil totsilisumaab golimumabile, Sulfazine esomaprasooli / naprokseen, anakinra