lenalidomiidil

See lehekülg sisaldab lühiinfot lenalidomiidil ja lingikogu rohkem teavet kasutada seda ravimit, uurimistulemuste ja Käimasolevas kliinilises uuringus.

FDA heakskiitu eest Lenalidomiidil

Lenalidomiidil on heaks raviks

Lenalidomiidil tehakse uuringuid ka ravis muud tingimused ja vähitüüpide.

Mõiste alates Drug sõnaraamat – üksikasjalik teaduslik määratlus ja teiste nimede selle narkootikumi.

Lenalidomiidil – Rahvakohtunik keele kokkuvõte olulist informatsiooni selle ravimi mis võivad sisaldada järgmisi

Uimastid on sageli õppinud, et teada saada, kas nad saavad aidata ravida või ennetada muid tingimusi kui need, mida nad on heaks kiidetud. See patsiendi teabeleht kehtib ainult kinnitatud kasutusalad ravimit. Kuid palju teavet võib kehtida ka kinnitamata kasutusalad, mida uuritakse.

Kliiniliste uuringute tulemused: Kolme ravimi kombinatsiooniga Kasu Mõned retsidiveerunud Multiipelmüeloom – Tähtis kliiniliste uuringute tulemused seda ravimit, taustinfo ja kuidas uuringus tehti.

Leia kliiniliste uuringute Lenalidomiidil – Kontrollige uuringutes nimekirjast vähi kliinilised uuringud nüüd vastu patsiente.

Tähtis: narkootikumide teavet see leht on mõeldud hariv. See ei asenda arsti poole. Teavet ei kata kõiki võimalikke kasutusviise, tegevusi, interaktsioone või kõrvaltoimeid seda ravimit või ettevaatusabinõud, kui seda kasutada. Palun vaadake oma tervishoiutöötaja lisateavet oma tervislik seisund ja kasutada seda ravimit.