letairis

Mitte manustada ambrisentaanravi rasedale naissoost, sest see võib põhjustada loote kahjustusi. Raseduse välistamiseks enne ravi alustamist, igakuiselt ravi ajal ja ühe kuu jooksul pärast ravi lõppu. Kasutada adekvaatset kontratseptsiooni ja raseduse vältimiseks ravi ajal ja ühe kuu jooksul pärast ravi. Letairis (R) on saadaval ainult läbi kitsendustega jaotamise programmi raames Riski hindamine ja leevendamine (REM), mida nimetatakse Letairis REM.

Kasutab Letairis

Therapeutic Klass: Hüpertensioonivastased

Farmakoloogilise Klass: endoteliiniretseptori antagonist

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti ..

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ambrisentaanravi lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ambrisentaanravi eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on perifeerne turse kui noorematel patsientidel, mis võib vajada ettevaatusega patsientidel, kes saavad ambrisentaanravi.

Enne Kasutades Letairis

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Samuti ärge lõpetage ravimi võtmist ilma arstiga kõigepealt.

On väga oluline, et saate aru reeglite Letairis® REM programmi. Loe patsiendi ravi juhendis. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi. Teil võidakse paluda allkirjastada vormi näidata, et sa aru saada.

Tablett tuleb neelata tervelt. Ärge purustage, murdke või närida. Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib põhjustada väga tõsiseid sünnidefekte. Kasutage rasestumisvastaseid et hoida rasestumise, kui te kasutate seda ravimit (isegi siis, kui ravim on ajutiselt peatatud), ja vähemalt 1 kuu pärast katkestage ravimi. Kõige efektiivsem rasestumisvastast vahendit on hormoon rasestumisvastased pillid, plaastrid, kaadrid, tuperõngast või implantaatide või vasektoomia (meeste). See võib kombineerida kondoomi diafragma või emakakaela kate. Kui partneri vasektoomia on valitud rasestumisvastase meetodi, hormoon või barjäärimeetodit tuleb kasutada koos selle meetodi abil. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Õige kasutamine Letairis

Kui te olete naine, kes võib rasestuda, siis peab olema negatiivne rasedustest enne kui on lubatud seda ravimit võtta. Sul on ka vaja tegema rasedustesti igal kuul ravi ajal. Kui te unustate perioodil, kui te kasutate seda ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

See ravim võib põhjustada vedelikupeetust (turse) mõnedel patsientidel. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kaalus kiiresti, on paistetus käte, pahkluude, jalgade või kogu keha, või kui teil on hingamisraskused, kui te kasutate seda ravimit.

Pöörduge kohe arsti poole, kui hakkate on iiveldus, oksendamine, palavik, tume uriin või hele väljaheide, isutus, valu ülakõhus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla märgid maksakahjustust.

See ravim võib vähendada summa sperma mehed ja mõjutab nende võimet saada lapsi. Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne selle ravimi kasutamist.

Kopsuturse võib tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus, raske, kiire või lärmakas hingamine, mõnikord hingeldus, sinised huuled ja küüned, kahvatu nahk, suurenenud higistamine, köha, mis võib mõnikord roosa vahutav röga, või õhupuudus.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Letairis

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

Letairis kõrvaltoimed

Letairis (ambrisentaanravi)

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pulmonaalhüpertensioon sildenafiil, tadalafiil, Revatio Adcirca Opsumit, Uptravi Bosentaaniga, Adempas, Remodulin, ambrisentaanravi, Veletri, Tracleeriga, iloprostiga, Tyvaso, riociguat, Orenitram, treprostiniil epoprostenool, macitentan, FLOLAN’i, selexipag, Ventavis’iga