levalbuterol sissehingamine, allaneelamine / pihustamisaega

Therapeutic Klass: Bronhilõõgastid

Kasutab levalbuterol

Farmakoloogiline Klass: Beeta-2 adrenomimeetikum

Levalbuterooli kuulub perekond tuntud ravimite adrenergiliste bronhilõõgastiteks. Adrenergiliste bronhilõõgastiteks on ravimid, mida sisse hingata läbi suu avada bronhide (õhukanalid) kopsudes. Nad leevendavad köha, hingeldus, õhupuudus, ja rahutu hingamine, suurendades õhuvool läbi bronhide.

levalbuterol on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest levalbuterol järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon levalbuterol või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju levalbuterol lahendus noorematele lastele 6-aastased ja levalbuterol aerosool noorematele lastele 4-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud selles vanusegrupis.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga levalbuterol eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide levalbuterol.

Enne Kasutades levalbuterol

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate levalbuterol, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades levalbuterol ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise levalbuterol. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kasutage levalbuterol ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ärge lõpetage levalbuterol või astma ravi ilma arstile ütlemata. Selleks võib suurendada riski hingamisraskuste.

Levoalbuterool sissehingamisel lahus tuleb kasutada koos pihustiga, mis on ühendatud õhukompressoritega hea õhuvoolu. Sissehingamine lahendus ja pihustit tulevad patsiendile juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Et kasutada inhalatsioonilahuse nebulisaatorisse

Patsientidel, kasutades levalbuterol inhalatsiooniaerosol

Annus Levalbuterooli on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid Levalbuterooli. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse Levalbuterooli, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui annustamise ajakava on erinev kõigist eespool ja te unustate annuse Levalbuterooli, või kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke ravimit fooliumtaskust kuni olete valmis seda kasutama. Säilitada toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada.

Hoia sissehingamisel lahendus fooliumtaskust kuni olete valmis seda kasutama. Ülejäänud viaalid kott tuleks kasutada 2 nädala jooksul pärast fooliumkotik on avatud.

Õige kasutamine Levalbuterooli

Kui te kasutate levalbuterol pikka aega, on oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

levalbuterol ei tohiks kasutada koos teiste inhaleeritavate ravimitega, mis on sarnased, nagu albuterool (Accuneb®), isoproterenool (Isuprel®), metaproterenool (Alupent®), pirbuterool (Maxair®) või terbutaliin (Brethaire®).

levalbuterol võib põhjustada paradoksaalne bronhospasm, mis tähendab, et teie hingamine või hingeldus süveneb. Paradoksaalne bronhospasm võib olla eluohtlik. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on köha, hingamisraskused, hingeldus või vilistav pärast kasutades levalbuterol.

Rääkige oma arstiga või pöörduda arsti poole kohe, kui

Teie või teie laps võib ka võtta põletikuvastase ravimiga, näiteks steroid (kortisooni sarnased ravimid) koos levalbuterol. Ärge lõpetage põletikuvastane ravim, isegi kui teie astma tundub parem, kui sa ei rääkinud seda teha arst.

Levalbuterooli võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel tekib nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate levalbuterol.

Hüpokaleemia (madal kaaliumi sisaldus veres) võivad tekkida, kui te kasutate levalbuterol. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on rohkem kui üks järgmistest sümptomitest: krambid, vähenenud uriini, suukuivus, suurenenud janu, südame rütmihäired, isutus, meeleolu muutused, lihasvalu või krambid, iiveldus või oksendamine, tuimus või surin kätes, jalgades, või huulte, õhupuudus, ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme ja taimsete või vitamiine.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal levalbuterol

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

levalbuterol kõrvaltoimed

levalbuterol

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

KOK, äge albuterooliga, asitromütsiini, Zithromax, Ventolin, PROAIR HFA, Xopenex

KOK, hooldus Spiriva, SYMBICORTiga, albuterooliga, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA

Astma, äge albuterooliga, Ventolin, deksametasoon, PROAIR HFA metüülpredniso-, hüdrokortisoon

KOK prednisooni SYMBICORTiga, Xopenex, Breo Ellipta, Anoro Ellipta, Daliresp