levometadüül

Kasutab levometadüül

Enne Kasutades levometadüül

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Keemiline Klass: opioidide

Levometadüül aitab vältida võõrutusnähte, mis võivad tekkida, kui sõltlane lõpetab kasutades teisi uimasteid. In võõrutusprogrammid summa levometadüül kasutada aeglaselt vähenenud kuni sõltlane muutub huumeettomassa. In hoolduse programmid seda kasutatakse pika aja jooksul, et aidata narkootikumisõltlaste eemale narkootikume. Pikaajalise kasutamise levometadüül võib väheneda sõltlane iha teisi uimasteid.

Teine narkootilise, metadoon, kasutatakse ka võõrutus ja hooldus programme. Metadoon hakkab tööle kiiremini kui levometadüül teeb, kui ravi alustatakse, kuid see peab olema võtta iga päev. Levometadüül hakkab mõjuma aeglaselt, kuid see ei pea olema võtta iga päev. Seega, mõned inimesed võivad hakata ravi metadooni ja seejärel üle minna levometadüül mitme nädala pärast. Teised inimesed võivad saada ainult ühe ravimi või teiste ajal kogu aeg ravi. Arst ja teie nõunik kliinikus otsustada parim raviplaani teile.

, Levometadüül oli saadaval ainult valitsuse poolt heaks kiidetud ravi kliinikutes.

Tootja lõpetati ORLAAM® (levometadüül) USA 2003. aasta septembris.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest levometadüül järgmine tuleks kaaluda

Õige kasutamine levometadüül

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon levometadüül või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Seadus ei võimalda levometadüül kasutada raviks sõltlased nooremad kui 18-aastased.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine levometadüül eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kasutades levometadüül mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades levometadüül ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades levometadüül mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise levometadüüli. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Enamik patsientidele antakse annuse levometadüül kliinikus. Sul võib olla võimalik, et võtta mõned doosid oma levometadüül kodus kui teie tervishoiutöötaja tunneb olete vastutav teha. Enamik inimesi minema kliinikusse 3 korda nädalas.

Annus levometadüül on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste levometadüüli. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Võttes levometadüül on ainult osa oma ravi. Arst ja teie nõustaja kliinikus teeb raviplaani saab jälgida. See kava võib sisaldada nähes oma nõuandja kliinikus regulaarselt käivad tugirühma, ja teha muudatusi oma elustiili, mis aitab teil eemale illegaalsed narkootikumid. Edu oma ravi sõltub sellest, kuidas hoolikalt järgida oma raviplaani.

levometadüül lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või muid narkootikume; barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele . On väga oluline, et te ei joo alkohoolseid jooke või võtab kesknärvisüsteemi pärssivate ajal levometadüül ravi, kui teil on käskinud teha arst teab, et võtate levometadüüli. Isegi kui teil on jätkuvalt mõned ärajäämanähud ja ihkama narkootikumid mõnda aega pärast levometadüül ravi on alustatud, ei kasuta ebaseadusliku narkootikumidega või teiste kesknärvisüsteemi depressant “ Street ” narkootikume. Võttes “ Street ” ravimid koos levometadüül on tekitanud mõned inimesed surevad üledoosi.

Levometadüül võivad mõned inimesed muutuvad uimaseks, eriti kui ravi alustatakse või annuse suurendamisel. Veenduge, et teate kuidas reageerite levometadüül enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui olete unine või ei ole tähelepanelik ja kaineks. See toime möödub tavaliselt mõne päeva pärast, kui keha harjub ravimiga. Kuid öelge oma nõuandja oma järgmisel visiidil kliinikusse, kui mõni annus põhjustab unisust, mis on piisavalt tõsine, et segada oma tegevusega.

Peapööritus, pearinglus, või isegi minestamist võib tekkida, kui ärkad äkki lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata vähendada seda probleemi. Ka pikali mõneks ajaks võib leevendada peapööritust või peapööritus.

Rääkige kõik tervishoiutöötajad lähete, et te võtate levometadüüli. See on eriti tähtis, kui mingit operatsiooni või hädaolukorra ravi on vajalik. Tõsised kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui teie tervishoiutöötaja annab teile teatud teiste ravimitega teadmata, et te võtate levometadüüli.

Kasutades narkootikumid nagu levometadüül pikka aega võivad põhjustada tõsiseid kõhukinnisus. Selle vältimiseks oma nõuandja võib suunata teid võtta lahtisteid, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti. Kindlasti järgige hoolikalt, sest jätkates kõhukinnisus võib põhjustada tõsisemaid probleeme.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal levometadüül

Levometadüül võib põhjustada suukuivus. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Kui suukuivus jätkub rohkem kui 2 nädalat, pöörduge oma hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Ainult naistele

Mõned inimesed võivad kanda metadooni pärast levometadüül mõnda aega. Kui teile antakse igal võtta kodu annuste metadoon, ei võta esimese annuse metadooni vähemalt 48 tundi (2 päeva) pärast viimase annuse levometadüüli. Võttes 2 ravimeid liiga lähestikku võivad põhjustada üledoosi.

Kui te arvate, et olete võtnud üledoosi narkootikumidest, saada erakorralist abi kohe. Võttes üledoosi narkootikume või alkoholi tarvitamisest, või kesknärvisüsteemi pärssivate koos narkootikumid, võib põhjustada teadvuse kadu või surma. Üleannustamise krambid (hood), segasus, raske uimasus, unisus, närvilisus, rahutus, või nõrkus ja väga aeglane või rahutu hingamine. On väga oluline, et traumapunkti arst teab, et sa oled füüsiliselt sõltub narkootilise nimetatakse levometadüül, et naloksooni kasutamise ravida teie üledoos on väga tõenäoline, et põhjustada võõrutusnähte ja et pead vaatasin pikka aega, sest levometadüül on mõju kestab mitu päeva. Kuid te ei pruugi olla võimalik anda selle teabe arst ise. Seetõttu peaksite suunata sõbrad ja pereliikmed anda selle teabe arsti, kui vaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Pärast kasutamise lõpetamist levometadüül, siiski võib toota mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

levometadüül kõrvaltoimed

Tagasivõtmine eespool loetletud kõrvaltoimed võivad esineda ka pärast levometadüül ravi on peatatud või ajal üleminekut levometadüül metadooni. Alati kontrollige oma nõuandja kliinikus, kui tühistamise kõrvaltoimed esinevad pärast te lõpetate levometadüüli.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

levometadüülatsetaadi

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

 või minna liituda levometadüülatsetaadi tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.