levonorgestreeli (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

ladustamine

Kasutage seda ravimit alati täpselt nii, nagu teie arst või järgige pakendil. See ravim on aeg-ajalt kasutamiseks hädaabi rasestumisvastased. See ei tohiks asendada tavalise rasestumisvastaseid meetod. Võid kasutada seda ravimit mis tahes ajal oma kuu jooksul.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Plan B ® on saadaval üle leti ravimeid naistele 17-aastased ja vanemad, ja on saadaval ainult arsti retsepti naistele nooremad kui 17-aastased. Plan B Ühe Step® on saadaval üle leti ravimeid iga fertiilses eas naistel.

Kui te oksendate 2 tunni jooksul pärast ravimi võtmist, helistada arstile. Arst võib määrata teise tableti eest.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.