lidokaiini ja tetrakaiin (paikset liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Lidokaiin ja tetrakaiin kombinatsiooni kasutamisel nahal põhjustada tuimust või kaotus tunne patsientide arsti või naha korda.

Lidokaiin ja tetrakaiin kombinatsioon kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse aktuaalne lokaalanesteetikumidele. See deadens närvilõpmeid nahas. See ravim ei põhjusta teadvusetust nagu üldanesteetikumidest teha, kui kasutatakse operatsiooni.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Patch Extended Release; kreem

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga lidokaiini ja tetrakaiin kombinatsioon lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel ja alla 3-aastane.

Allergia

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga lidokaiini ja tetrakaiin kombinatsioon eakatel.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

vanurite

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Teisi terviseprobleeme

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja kohaldatakse seda ravimit enne meditsiinilise protseduuri.

Plaaster asetatakse nahale umbes 20 kuni 30 minutit enne protseduuri. Rääkige oma arstile, kui teil on veel tunne naha pärast 30 minutit on möödas.

Ole ettevaatlik, et mitte saada mingit ravimit silma, sest see võib põhjustada tugevat silmade ärritust. Kui ükskõik milline ravim ei saa oma silmi, pesta silmi veega ja pöörduge kohe oma arstile.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on sügelus, lööve; häälekähedus; hingamisprobleemid; neelamisraskused; või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on naha lööve, põletustunne, kipitustunne, turse või ärritust nahale.

Lidokaiin ja tetrakaiin kombinatsioon põhjus tuimus või kaotus tunne nahal. Ole ettevaatlik, et mitte vigastada ravitud naha hõõrdumisest, kriimustada või naha kokkupuudet äärmise külma või kuuma.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.