lidorx

Krambid, südame- ning hingamistegevuse seiskumine ning surm on esinenud patsientidel, alla 3-aastane, kui lidokaiini lahendus 2% ei manustatud vastavalt annustamise ja manustamise soovitusi. See ravim ei tohiks kasutada närimiseks valu ja ainult neid manustada patsientidele alla 3-aastane kui hädavajalik.

Kasutab LidoRx

Therapeutic Klass: Anesteesia, kohaliku

Keemiline Klass: Amino Amiid

Lidokaiin viskoosne aktuaalne lahendus on samuti kasutatakse valus suu või kurgu ning vähendab ka gagging ajal võtmise röntgen pildid ja hambaravi muljeid.

Lidokaiin nahalapile kasutatakse valu leevendamiseks põhjustatud vöötohatis (postherpetic neuralgia).

Lidokaiin kuulub perekond nimetatavate ravimite lokaalanesteetikumidele. Ravim takistab valu blokeerides signaale närvilõpmetes nahas. See ravim ei põhjusta teadvusetust nagu üldanesteetikumidest teha, kui kasutatakse operatsiooni.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Enne Kasutades LidoRx

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Sellepärast ravimi toksilisust, tuleb äärmise ettevaatusega kasutada lastel alla 3-aastastele, alles pärast teiste ravimitega on loetud või ei olnud efektiivne. Soovituslik annus ei tohi ületada, ja tuleb patsienti ravi ajal hoolikalt jälgida. Ära anna lidokaiini viskoosne aktuaalne lahendus närimiseks valu.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju lidokaiini nahalapile lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju lidokaiini aktuaalne Eakate ravi. Siiski, kuna see ravim toksilisuse, siis tuleb kasutada ettevaatlikult, pärast teiste ravimitega on peetud või ei olnud efektiivne. Soovituslik annus ei tohi ületada, ja tuleb patsienti ravi ajal hoolikalt jälgida.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad lidokaiini. See ei pruugi olla omased LidoRx. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit alati täpselt nii, nagu teie arst. Ärge kasutage seadet muuks seisukorras ilma arstiga. See ravim võib põhjustada kõrvaltoimeid, kui seda kasutatakse liiga palju, sest rohkem see imendub naha kaudu.

Seda ravimit võib kasutada ainult probleeme ravitakse arst. Kontrollige koos oma arstiga enne selle kasutamist teiste probleeme, eriti kui te arvate, et nakkus võib esineda. Seda ravimit ei tohi kasutada, et ravida teatud tüüpi naha infektsioonid või tõsiseid probleeme, nagu näiteks raskeid põletushaavu.

Kui kasutate aktuaalne kapslites või salvi

Kui kasutate viskoosne aktuaalne lahendus

Kui kasutad plaastrit

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Õige kasutamine lidokaiini

Kui te unustate kulumise või muuta plaaster, pane üks niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg panna oma järgmise plaaster, oodake, kuni siis kinnitage plaaster ja jätke üks võtke. Ärge kandke ekstra plaastrid korvata vahelejäänud annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Pärast eemaldamist kasutatud plaaster, korda plaastri pooleks koos kleepuvad pooled. Veenduge, et see kõrvaldada varjatud laste ja lemmikloomad.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal LidoRx

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on lööve, põletustunne, kipitustunne, turse või ärritust nahale pärast ravimi kasutamist.

Pärast ravimi nahale kandmist naha oma lapse, vaadata lapse hoolikalt veenduda, et ta ei saa midagi ravimi silma või suhu. Lidokaiin võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, eriti lastel, kui ta satub suhu ja neelatakse.

Kui kasutate viskoosne aktuaalne lahendus meditsiini suus või kurgus, olla teadlik toksilisuse märke. Kui teie või teie laps kogemus letargia, pinnapealne hingamine, või krambid pärast kasutada seda ravimit, pöörduda koheselt arsti poole ja ei anna enam annuseid võtta.

Kui te kasutate seda ravimit suu või kõri, ei söö ega joo midagi üks tund pärast seda kasutada. Kui seda ravimit limaskestadele, see võib põhjustada neelamis- ja lämbumine probleeme. Ärge närige kummi või toitu, samas suus või kurgus tundub tuim pärast ravimi kasutamist. Sul võib kogemata hammustada oma keelt või sees oma põski.

Soojus võib lidokaiini plaaster imenduda keha kiiremini. See võib suurendada riski tõsiseid kõrvaltoimeid või üledoosi. Kuigi sa kasutad seda ravimit ei tohi kasutada kütte pad, elektriline tekk, soojuse või päevituslampe, saun, solaarium, või sooja vett voodis ja ei päevitada.

Ärge kasutage kosmeetika või muud nahahooldustooted ravitud naha piirkondades.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

LidoRx kõrvaltoimed

LidoRx (lidokaiini aktuaalne)

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin

Hemorroidid lidokaiini aktuaalne, hüdrokortisoon aktuaalne, fenüülefriinile aktuaalne, Proctozone HC, Anusol-HC

Anal Sügelemine lidokaiini aktuaalne, hüdrokortisoon aktuaalne, fenüülefriinile aktuaalne, Proctozone HC, Anusol-HC, Proctosol-HC

Kohalik tuimestus lidokaiini oftalmoloogilised, Lidoderm, kokaiin aktuaalne, bupivakaiinil

 või minna liituda LidoRx tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.